Двоє любителів «графіті» напали на помічника машиніста

Сьомого січня о 17:27, на зупиночній платформі Протасів Яр перегону Київ-Товарний–Київ-Московський, під час спроби намалювати «графіті» на електропоїзді, невідомі напали на помічника машиніста, який зробив їм зауваження. Через злочинні дії хуліганів залізничник отримав важкі травми.

Це сталося при відправленні приміського електропоїзда Київ-Яготин – два сторонніх чоловіка зробили спробу зафарбувати електропоїзд, однак їм перешкодив помічник машиніста, зробивши їм зауваження.

При закритті дверей електропоїзда, коли працівник залізниці пройшов по платформі, щоб повідомити машиніста щодо закінчення посадки, хулігани бризнули залізничнику з газового балончика в очі, збили його з ніг та побили ногами. Після втручання пасажирів злочинці втекли.

Машиніст електропоїзда викликав швидку медичну допомогу по ст. Дарниця. У обласній лікарні потерпілому промили очі та видалили селезінку. Правоохоронці ведуть розслідування злочину.

Залізничники дякують пасажирам, що ті не лишилися осторонь ситуації, втрутилися та заступилися за працівника залізниці, який постраждав виконуючи свою роботу.
12 Січня, 2017  13:42 Переглядів: 253 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту