Google AdSense

На Південній залізниці відбулися заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», підтримуючи багаторічну традицію, привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Так, представники магістралі відвідали своїх колег-пенсіонерів, які проживають у Харківському пансіонаті ветеранів праці, висловили подяку за сумлінне ставлення до своєї справи і вручили подарунки від керівництва й Дорпрофсожу Південної магістралі.

Також до цієї дати на Південній залізниці традиційно проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються урочисті зустрічі з ветеранами війни та праці, благодійні обіди, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах.

Увага й турбота про ветеранів війни і ветеранів праці – один із пріоритетних напрямів соціальної політики філії «Південна залізниця». Зокрема, щороку залізничники організовують оздоровлення і відпочинок у середньому для 500 колишніх працівників магістралі.

3 Грудня, 2018  10:20 Переглядів: 16 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту