Google AdSense

За минулу добу залізничники очистили від снігу понад 12 тис. стрілочних переводів

За минулу добу залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури близько 2 тис. м³ снігу, очистили понад 12 тис. стрілочних переводів та 128 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях Укрзалізниці загалом працювали понад 5 тисяч залізничників, було задіяна спецтехніка – 7 колійних машин. Робота не припинялася і вночі.

Удень 7 січня та минулої ночі опади у вигляді снігу спостерігалися в східних областях, Карпатах та в Маріупольській області. Затримок поїздів через погодні умови не зафіксовано.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Довідка: розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці – 27 тис. км; повна довжина станційних колій – 12,2 тис. км; повна довжина під’їзних колій – 2,29 тис. км; стрілочних переводів – 44 632 од.

8 Січня, 2019  16:22 Переглядів: 17 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту