Google AdSense

У 2018 році на Південно-Західній залізниці зафіксовано 202 випадки травмування сторонніх громадян

Неуважність або поспіх громадян при перетині залізничних колій може бути небезпечним для життя та здоров’я. Так, за 2018 рік на Південно-Західній залізниці зафіксовано 202 випадки невиробничого травматизму, 121 із них – зі смертельними наслідками. Це більше, ніж у попередньому році: за 2017 рік було зафіксовано 192випадки невиробничого травматизму, 128 з яких – смертельні.

 

Серед травмованих у 2018 році – 10 дітей до 16 років, з них 3 загинуло. Протягом 2017 року було травмовано 8 дітей, смертельно – 2.

Залізничники посилено проводить профілактичну та роз’яснювальну роботу серед громадян щодо правил безпечної поведінки на її об’єктах. Зокрема, працівники воєнізованої охорони на територіях станцій інспектують місця масового ходіння громадян по залізничних коліях з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян; розміщують на станціях та вокзалах, у місцях продажу квитків, на пасажирських платформах, у поїздах пам’яток та оголошують по гучномовному зв’язку про небезпеку ходіння по коліях, нагадують про основні правила особистої безпеки пасажирів при користуванні залізничним транспортом.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я. Тому надзвичайно важливо переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами й переходами, у жодному разі не перелазити під вагонами, адже в будь-який момент поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Залізниця – зона підвищеної небезпеки, адже попередити наїзд рухомого складу, на жаль, практично неможливо. Неуважність громадян при перебуванні на коліях може бути небезпечним для них самих та інших пішоходів, а також спричинити перешкоду для руху поїздів.

10 Січня, 2019  10:48 Переглядів: 13 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту