Google AdSense

Євген Кравцов: Укрзалізниця пропонує шляхом імпортозаміщення створити в державі 8 тис. додаткових робочих місць і дати замовлень на мільярди гривень

Укрзалізниця у 2019 році спільно з Міністерством інфраструктури та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України пропонують реалізувати програму імпортозаміщення запасних частин, що використовує галузь. Завдяки цьому економіка країни зможе отримати замовлень на понад 1,5 млрд грн та згенерувати 8 тис. додаткових робочих місць. Про це розповів керівник Укрзалізниці Євген Кравцов на засіданні КМУ.

 Як зазначив Євген Кравцов, оновлення парку вантажних вагонів дало потужний імпульс машинобудуванню в країні. За таким принципом можна стимулювати вітчизняне машинобудування в заміщенні тих позицій, котрі імпортуються.

«За підтримки програми імпортозаміщення це реально зробити за рік. У 2019 році Укрзалізниці необхідно 230 позицій таких запчастин – це 575 тис. одиниць. Від масштабного оновлення залізничного транспорту, позбавлення залежності від імпорту запчастин та комплектуючих, виробництва продукції з високою доданою вартістю виграє національний виробник, економіка України», – зазначив Євген Кравцов.

Для реалізації імпортозаміщення Укрзалізниця спільно з Торгово-промисловою палатою України запрошують виробників рухомого складу та комплектуючих, науковців, проектувальників, розробників та споживачів продукції залізничного транспорту об’єднатися в асоціацію. За словами керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова, створення та діяльність асоціації виробників та споживачів продукції залізничного транспорту дозволить освоїти та забезпечити постановку на виробництво продукції імпортного походження, яка не виготовляється на підприємствах України (рухомий склад, запасні частини та ін.), підвищити її якість, розширити асортимент і забезпечити сталий розвиток залізничного транспорту України.

Зі створенням асоціації зростуть можливості впроваджувати інноваційні технічні рішення та технології, а також для захисту ринку від постачальників з демпінговими цінами й неякісною продукцією.

11 Січня, 2019  10:24 Переглядів: 20 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту