Google AdSense

Новини » 8 Жовтня 2018

За 8 місяців 2018 року, порівняно з попередніми роками, Укрзалізниця виконала рекордний обсяг роботи з перевезення цементу – 2054,8 млн ткм. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

 За його словами, останнім часом виробники цементу значно збільшили відстані, на які відправляють свої вантажі залізницею. Через це Укрзалізниця збільшила обсяги транспортної роботи з перевезення цементу. Тож заяви представників цементної галузі щодо неповного забезпечення перевезень цементу є не зовсім коректними, - зауважують в Укрзалізниці.

 «Якщо в минулому році середня відстань перевезень цементу склала 175,1 км, то в 2018 році – 198,5 км. Цей показник відобразився на обсягах тонно-кілометрової роботи для забезпечення перевезень цементу. Так, за 8 місяців цього року перевезення склали 2054,8 млн ткм, у 2017 – 2032,5 млн ткм. У 2015 та в 2016 роках цей показник склав відповідно 1643,7 млн ткм та 1851,4 млн ткм. Отже, у цьому році ми виконали рекордний обсяг роботи з перевезення цементу за останні чотири роки», - повідомив Андрій Рязанцев.

Він також додав, що в 2018 році обсяги перевезення цементу зростають в експортному та в імпортному сполученнях. Так, за 8 місяців 2018 року в експортному сполученні перевезено 316,7 тис. тонн, що на 143 тис. тонн більше, ніж за такий же час 2017 року. В імпортному сполученні за 8 місяців перевезено 282,5 тис. тонн, що на 2,6% більше, ніж за відповідний період 2017 року.

Андрій Рязанцев також зауважив, що для ефективного перевізного процесу Укрзалізниця постійно закликає клієнтів чітко планувати обсяги перевезень вантажів та своєчасно надавати замовлення на реально необхідну кількість вагонів. Він нагадав, що з цією метою Укрзалізниця планує перейти на довготривале планування перевезень вантажів і вже повідомила про це основних своїх клієнтів.

 Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця може збільшити обсяги перевезень щонайменше на 10 млн тонн на рік за умови ретельного планування роботи клієнтами.

Залізничники продовжують облаштовувати власну інфраструктуру, щоб зробити її більш доступною для людей з інвалідністю. За 9 місяців 2018 року на пасажирських вокзалах та станціях було виконано 60 заходів на суму 405 тис. грн.

Зокрема, на вокзалі станції Коростень облаштовано санітарно-гігієнічну кімнату та тривають роботи з влаштування пандусу центрального виходу на перон вокзалу. На станціях Букачівці, Галаганівка, Ларга, Врадіївка, Сватове, Кремінна і по зупиночній платформі Морська облаштовано пандуси до будівель станцій та пасажирських платформ, а на станції Горяйнове – з’їзд до пасажирської будівлі.

Залізничники потурбувалися про допоміжні засоби орієнтації людей із особливими потребами на залізничних об’єктах. Так, на вокзалі станції Шепетівка встановлено інформаційний покажчик напрямку руху на шляху від місця паркування до будівлі вокзалу (збільшеним шрифтом та контрастними кольорами), встановлено рельєфно-контрастну попереджувальну лінію перед головним входом вокзалу. На вокзалах станцій Вінниця, Фастів, Біла Церква встановлено піктограми, схеми, покажчики та інформаційні стенди для особливих пасажирів. На вокзалі ст. Тернопіль вхідні двері вокзалу облаштовано звуковим орієнтиром «Метроном» для орієнтування людей з вадами зору. Встановлено кнопку виклику чергового персоналу на вокзалі  станції Харків-Левада.

На вокзалах станцій Бахмач, Миргород, Кременчук і Ромни облаштовані місця паркування транспортних засобів для маломобільних груп населення.

Працівники вокзалів та поїзних бригад на технічних заняттях постійно навчаються  обслуговуванню осіб з інвалідністю на вокзалах та у вагонах пасажирських поїздів. На вокзалах продовжують роботу групи з надання допомоги у вирішення всіх питань, пов’язаних з організацією перевезень. До складу груп входять працівники медичних пунктів, чергові по вокзалах, старші квиткові касири, носії, працівники багажних відділень та інші працівники. Про наявність груп допомоги пасажирам повідомляють по гучномовному зв’язку та візуально – на інформаційних стендах та табло.

Залізничники також підтримують раніше нанесені орієнтовні знаки. Так, поновлено жовті попереджувальні лінії на 19-ти вокзалах та станціях: Дніпро, Запоріжжя-1, Одеса-Головна, Херсон, Миколаїв, ім. Т.Шевченка, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Київ-Пасажирський, Вінниця, Козятин, Жмеринка, Фастів, Біла Церква та Дарниця. На вокзалі станції Харків-Пасажирський поновлено контрастне маркування та контрастні лінії перед дверима вокзалу і на краях платформ. На вокзалі станції Бахмач нанесено попереджувальні контрастні лінії по краю всіх платформ.

Також транспортні будівельники облаштовують адміністративні будівлі виробничих підрозділів: встановлюють пандуси з поручнями до входу, кнопки виклику груп допомоги та персоналу, піктограми для людей із вадами зору, виконують контрастне маркування, позначають сходи контрастно-попереджувальними і тактильно-контрастними смугами, обладнують сходи протислизькою смугою.

Залізничники й надалі працюватимуть над забезпеченням належних умов для доступу осіб з інвалідністю до вокзалів, станцій та поїздів.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту