Google AdSense

Новини » 5 Листопада 2018

Укрзалізниця запрошує усіх бажаючих 3 - 4 листопада 2018 року відвідати "Музей залізниці". Виставкова галерея розміщена у столичному Мистецькому арсеналі. Вхід вільний, режим роботи з 11:00 до 20:00.

Захід присвячений Дню залізничника, який відзначається в Україні 4 листопада. На виставці представлено 4 зали: «Перон», «Пункт відправлення», «Подорож», «Пункт призначення», – де можна вирушити в мандрівку залізницею та дізнатися цікаві факти про її працівників чи особливі події. Крім того, відвідувачі побачать залізничні раритети, інтерактивні експонати та зможуть віртуально перенестися у майбутнє української залізниці.

Адреса Мистецького арсеналу: м. Київ, вул. Лаврська, 10-12.

Минулої неділі, 4 листопада, у день професійного свята залізничників, не залишились без уваги й працівники, які працюють на будівництві лінії швидкісного залізничного сполучення з Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

В. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман ВЕПРИЦЬКИЙу цей день провів розширену оперативну нараду з керівниками підрозділів, які задіяні на цьому важливому об’єкті.

Він, зокрема, привітавусіх залізничників з професійним святом не лише від менеджменту столичної магістралі, а й від голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена КРАВЦОВА. Було наголошено, що залізничники сьогодні працюють для всієї країни і саме на будівництві ліній швидкісного залізничного сполучення з аеропортом «Бориспіль» своєю роботою демонструють високий професіоналізм.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту