Google AdSense

Новини » 8 Листопада 2018

У січні-жовтні 2018 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» склало 23 млн 802 тис. тонн вантажів. Середньодобове навантаження становить 78 тис. 298 тонн.

 

Традиційно найзначніші обсяги навантажень Південної залізниці припадають на руду (36%) і зерно (28%). Так, упродовж 10 місяців на Південній магістралі навантажено 8 млн 549 тис. тонн залізної руди та 6 млн 742 тис. тонн зернових.

Третьою номенклатурою за обсягами навантаження є будівельні матеріали. За січень-жовтень 2018 року обсяги цієї номенклатури вантажів становлять 3 млн 859 тис. тонн, що на 9% перевищує показники аналогічного періоду 2017 року і на 7% – план.

Суттєве перевищення плану залізничники також фіксують у навантаженні ще двох видів вантажів. Так, за 10 місяців 2018 року навантажено понад 1 млн тонн нафтопродуктів, що на 12% перевищує план, та понад 588 тис. тонн промислової сировини, що на 21% більше, ніж заплановано.

З 1 листопада у регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» запрацювало «єдине вікно» для підключення електроустановок до дорожніх електричних мереж, що підвищитьоперативність роботи із замовниками цієї послуги та виключить можливу корупційну складову.

Відтепер замовники Київської, Ченігівської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, частково Сумської, Черкаської, Рівненської, Полтавської областей в межах Південно-Західної залізниці, можуть отримати кваліфіковану консультацію про послугу підключення електроустановок до електричних мереж регіональної філії, подати заяви з пакетом необхідних документів, отримати відповідні договори й технічні умови централізовано - в «єдиному вікні».

«Це пришвидшить реєстрацію заяв та підготовку документів, необхіднихдля приєднанняі підключення споживачів до електричних мереж залізниці, а головне –усуне корупційні ризики, можливі у разі звернення замовника безпосередньо за місцем надання послуги», - говорить в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. За словами очільника регіональної філії, створення комфортних та прозорих умов роботи з клієнтами, підвищення рівня сервісу, а також протидія корупційним проявам є одними з пріоритетних завдань, які керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов ставлять перед усією залізничною галуззю та її регіональними структурами.

Окрім того, регіональна філія як ліцензіат з передачі електричної енергії неухильно дотримується вимог Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

«Єдине вікно» працює у вівторок та четвер з 10:00 до 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Лисенка 6.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту