Google AdSense

Новини » Грудень 2018

З прийдешнім Новим роком! Нехай життя іскриться, як повний келих смачного шампанського. Нехай здоров'я міцним, як п'ятизірковий коньяк. Бажаю тобі у 2019 році, щоби "зелених" в гаманці було більше, ніж голок на новорічній ялинці. На душі хай буде тепло і затишно, як у мороз біля каміна. Благополуччя і радості майбутньому році!

З повагою адміністрація сайтів

"Хмельницький тролейбус" та "Депо Гречани"!

Упродовж новорічно-різдвяних перевезень Укрзалізниця планує перевезти 1426 дитячих груп загальною кількістю 75,5 тисяч осіб. Саме стільки заявок на дитячі перевезення отримала й оформила компанія станом на 17 грудня 2018 року. Загалом уже оформлено 1913 заявок на групові перевезення на 103,1 тис. місць.

«З розвитком внутрішнього туризму збільшується популярність залізничних пасажирських перевезень – Укрзалізниця оформлює більшу кількість заявок. Цьогоріч фактичний рівень забезпечення місць за груповими заявками вже перевищено на 23% до відповідного показника минулого року. Ця робота продовжується – компанія приймає заявки та опрацьовує їх», – прокоментував директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

Також, за словами Олександра Красноштана, організатори поїздок повинні зважати на те, що пропускна здатність колій та кількість місць у поїздах обмежена, тому Укрзалізниця просить розглядати альтернативні варіанти дат і маршрутів.

Загалом за аналітичними даними, Укрзалізниця у святкові дні перевезе на 7 % пасажирів більше, ніж у відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує призначати додаткові поїзди на період новорічно-різдвяних свят. Наразі призначено 23 поїзди. Всього передбачено 30 пар додаткових поїздів. Квитки можна придбати в залізничних касах та в онлайн-системі продажу квитків.

У IV кварталі 2018 року Укрзалізниця покращила динаміку експортних перевезень зерна і продуктів помелу. Якщо у жовтні залізничники перевезли 2,6 млн тонн зернових, у листопаді 2,8 млн тонн, то за підсумками роботи в грудні цей показник очікується на рівні понад 3 млн тонн, - повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

Водночас в компанії зазначають, що попри позитивну динаміку перевезень зернових наприкінці 2018 року, загальний показник перевезення зернових за 11 місяців 2018 року на 11% менший за минулорічний.

«Зменшення врожаю зернових у попередньому маркетинговому році, який закінчився 31 червня 2018 року, відповідним чином позначилося на обсягах перевезень цих вантажів. Так, за 11 місяців 2018 року залізничним транспортом відправлено 29,7 млн тонн, що на 3,5 млн тонн або на 11% менше, ніж за відповідний період 2017 року. Зокрема, на експорт перевезено 24,1 млн тонн, у внутрішньому сполученні – 5,6 млн тонн», - зазначив Євген Кравцов.

При цьому він також зауважив, що показник експортних перевезень зернових фактично більший, оскільки частина вантажів, оформлених для перевезення у внутрішньому сполученні, насправді прямують на експорт. «На зменшення експортних перевезень зернових вплинула переорієнтація близько 4 млн тонн зерна на внутрішнє сполучення. Це пов’язано з тим, що наразі близько 78% зернових, які клієнти оформляють як внутрішні перевезення, насправді відправляються в експортному сполученні. Враховуючи цей факт, можна сказати, що за 11 місяців 2018 року на експорт  фактично перевезено не 24, а понад 28 млн тонн зернових», - зауважив керівник Укрзалізниці.

Євген Кравцов також додав, що максимальному забезпеченню перевезення зернових сприяє цілеспрямована робота Укрзалізниці з оптимізації інфраструктури, покращення планування та збільшення кількості маршрутних відправлень зернових вантажів. «Ми прагнемо і надалі збільшувати перевезення зерна цілими маршрутами, це дозволяє зменшити час обігу зерновозів та оптимально використовувати тяговий рухомий склад», - зазначив керівник Укрзалізниці.

Раніше повідомлялося, що напередодні тривалих новорічних свят Укрзалізниця закликала аграріїв здійснювати відвантаження зернових в режимі 24/7.

Цієї ночі до заходів зі снігоборотьби було залучено понад 3 тис. залізничників та 14 снігоочисних колійних машин. Із об’єктів залізничної інфраструктури вивезено 9330 м³ снігу.

Залізничники прибирали від снігу станції, переїзди, зупиночні платформи та іншу інфраструктуру. Зокрема, від льоду та снігу очистили понад 6 тис. стрілочних переводів, 15 пасажирських платформ та 99 технологічних проїздів.

Вночі опади у вигляді снігу спостерігалися ще на території Одеської, Південної, Південно-Західної, Придніпровської та Львівської залізниць. Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже у зв’язку зі складними погодними умовами можливі затримки пасажирських поїздів.

Нагадаємо, що у разі недотримання норм температурного режиму в поїздах пасажир може оформити скаргу в письмовій формі у начальника поїзда або звернутися на гарячу лінію Укрзалізниці за безкоштовним номером 0800-50-3111.

Укрзалізниця недоотримає близько 500 млн грн доходів на рік через неритмічне відвантаження аграріями зернових, зокрема у святкові та вихідні дні. Тому напередодні тривалих зимових свят Укрзалізниця закликає представників аграрного бізнесу здійснювати навантаження зернових рівномірно впродовж тижня, включаючи суботу та неділю. Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

«Попереду тривалі свята, й ми прагнемо, щоб вони не позначилися негативно на обсягах перевезення зернових. Тому сьогодні закликаємо представників аграрного бізнесу навантажувати зерно безперервно в режимі 24/7 та рівномірно впродовж усього тижня, у тому числі й у вихідні», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, занепокоєння Укрзалізниці щодо навантаження зерна в період тривалих свят небезпідставні. Аналіз ритмічності навантаження зернових упродовж тижня свідчить, що максимальний обсяг навантаження триває з вівторка по п’ятницю, а мінімальний – із суботи по понеділок. І така закономірність відстежується щотижня.

«Ми чітко бачимо, що в середньому в період із суботи по понеділок навантажується на 235 вагонів на добу або майже на 16 тис. тонн менше, ніж у період з вівторка по п’ятницю. Через таку циклічність Укрзалізниця перевозить щомісяця на 200 тис. тонн зерна менше, ніж могла б перевезти, та недоотримує близько 500 млн грн доходів на рік», – повідомив Євген Кравцов. 

Щоб уникнути необґрунтованих втрат обсягів перевезення зернових, Укрзалізниця вкотре закликає всіх стейкхолдерів зернового ринку сприяти безперервному процесу перевезень та забезпечити ритмічне відвантаження зернових 7 днів на тиждень та 24 години на добу. «Маємо виконати поставлені державою завдання з перевезення зернових, тому залишаємо за собою право в останню чергу здійснювати вивезення зерна з елеваторів, які не працюють за графіком 24/7», – зауважив керівник Укрзалізниці.

Сторінка 1 з 912345»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту