Google AdSense

Новини » 3 Грудня 2018

Сьогодні, 3 грудня, у Міжнародний день людей з інвалідністю, залізничники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», підтримуючи багаторічну традицію, привітали своїх колег, котрі багато років віддали магістралі і зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Так, представники магістралі відвідали своїх колег-пенсіонерів, які проживають у Харківському пансіонаті ветеранів праці, висловили подяку за сумлінне ставлення до своєї справи і вручили подарунки від керівництва й Дорпрофсожу Південної магістралі.

Також до цієї дати на Південній залізниці традиційно проводяться благодійні акції з соціальної підтримки ветеранів-залізничників, організовуються урочисті зустрічі з ветеранами війни та праці, благодійні обіди, відвідини хворих пенсіонерів, які перебувають у госпіталях, лікарнях, пансіонатах.

Увага й турбота про ветеранів війни і ветеранів праці – один із пріоритетних напрямів соціальної політики філії «Південна залізниця». Зокрема, щороку залізничники організовують оздоровлення і відпочинок у середньому для 500 колишніх працівників магістралі.

Через негоду в Україні впродовж 2 грудня Укрзалізниця продовжила  роботу зі снігоборотьби. Основні заходи проводилися на території двох регіональних філій: Південно-Західної та Одеської залізниць, де працював 1341 залізничник та було задіяно 2 снігоочисні колійні машини.

 Загалом залізничники прибрали від снігу понад 2 тис. стрілочних переводів та 193 пасажирські платформи. Також від снігу очищають залізничні вокзали, станції та зупиночні платформи – за добу вивезено понад 1 тис. м3 снігу.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати ускладнення, що можуть виникнути через погодні умови. Також закликаємо пасажирів бути уважними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Довідка

Для очищення станцій та платформ від снігу залізничники підготували 110 снігоочисних та 85 снігоприбиральних машин. Також Укрзалізниця підготувала до зимових перевезень 2812 вагонів, з них 2178 вагонів – на комбінованому опаленні та 634 – на вугільному.

Незважаючи на снігопади та хурделиці на території України 30 листопада – 1 грудня, залізниця працює в штатному режимі. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів.

Цієї ночі найбільше снігу випало на території Південно-Західної та Одеської залізниць. Також незначний сніг спостерігався на території Придніпровської та Південної залізниць. Так, до заходів зі снігоборотьби було залучено вже понад 2000 залізничників та одна снігоочисна колійна машина. По всій території України від льоду та снігу було очищено 4573 стрілочні переводи та 182 переїзди. Також від снігу залізничники очищають залізничні вокзали, станції та зупиночні платформи.

Завдяки злагодженій роботі залізничників затримок поїздів через негоду не було.

Для очищення станцій та платформ від снігу залізничники підготували 110 снігоочисних та 85 снігоприбиральних машин. Також Укрзалізниця підготувала до зимових перевезень 2812 вагонів, з них 2178 вагонів – на комбінованому опаленні та 634 – на вугільному. 
Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути через погодні умови. Також будьте обережні та уважно слухайте оголошення на вокзалах.

Тим, хто планує сьогодні подорожі до  Міжнародного аеропорту «Бориспіль» та зворотно радимо скористатися швидкісним залізничним експресом Kyiv Boryspil Express. У сьогоднішніх погодних умовах це чи не єдиний надійний транспорт, завдяки якому ви точно не запізнитеся на свій літак. Новий експрес відучора курсує зі станції Київ-Пасажирський до станції Бориспіль-аеропорт, із зупинкою на Дарниці.
Нагадаємо, що у разі недотримання норм температурного режиму в поїздах пасажир може оформити скаргу в письмовій формі у начальника поїзда або звернутися на гарячу лінію Укрзалізниці за безкоштовним номером 0800-50-3111.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту