Новини » 1 Лютого 2018

Перший рейс контейнерного поїзда ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відбувся.  Сьогодні, 1 лютого, о 9:10 поїзд прибув до контернейного терміналу ТІС у морському торговельному порту з випередженням графіка на 45 хвилин Зі станції Дарниця контейнерний поїзд відправився вчора о 14:51.

За графіком час у дорозі поїзда 19 годин. Перевезення здійснюються в контейнерах компанії Maersk. «Одна з примітних особливостей нового контейнерного маршруту – доставка вантажів за графіком з чіткою періодичністю. Вантажовідправники таким чином матимуть можливість заздалегідь планувати свої логістичні процеси. Для Укрзалізниці в особі філії «ЦТС «Ліски» – це можливість залучити додаткові обсяги вантажоперевезень. Компанія спільно з партнерами проекту забезпечить комплексний сервіс доставки вантажів клієнтам «від дверей до дверей». Це відбуватиметься у межах глобальної системи доставки вантажів компанії MAERSK», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.  

За його словами, цей контейнерний поїзд покращить і спростить логістику та дозволить клієнтам мати гарантії швидких і надійних перевезень.

Партнери нового проекту запевнили в заповнюваності маршруту в подальшому, а митники пообіцяли швидко оформляти необхідні процедури.

Як зазначив співвласник – генеральний директор компанії «ТІС» Андрій Ставніцер, наразі поїзд перевозитиме близько 500 контейнерів щомісяця і дозволить забрати з доріг 12 тисяч вантажівок. У подальшому планується також здійснювати перевезення контейнерів із одеського регіону на станцію Харків-Ліски.

Нагадаємо, що регулярний маршрут контейнерного поїзда ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» – ст. Київ-Ліски – ст. Чорноморська (ТІС) порт «Южний» відкрили 31 січня.

В Укрзалізниці посилюються заходи боротьби з порушеннями залізничників. Зокрема, нещодавно було виявлено кількох залізничників, які зловживали своїм службовим становищем для отримання неправомірної фінансової вигоди. Зокрема, виявлено, що два касири зловживали службовим становищем при продажу квитків, а провідник поїзда мав намір перевезти контрабанду.

Зокрема, під час перевірки квиткових кас станції Костянтинівка регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було виявлено порушення роботи з готівкою та залізничними квитками. Під час перевірки було виявлено, що касири систематично використовують під час роботи мобільні телефони, за допомогою яких повідомляють громадян про наявність квитків та необхідність прибути до каси з метою їх отримання, що заборонено інструкцією. Працівники департаменту безпеки Укрзалізниці виявили в ящиках службових столів записки з написами, підкріплені під них квитки, гроші. Також під час перевірки було виявлено 26 оформлених квитків на суму 4285 грн та 1476 грн необлікованих грошей, які зберігалися в ящиках столів.

За зазначеними фактами було вирішено доручити директору регіональної філії «Донецька залізниця» провести розбір та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Також департамент безпеки Укрзалізниці попередив порушення на вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», коли провідник поїзда Київ – Відень мав намір перевезти контрабандний вантаж – 15 ящиків тютюнових виробів. Після отримання відповідного сигналу та проведення огляду в одному з купе відпочинку провідника виявлені цигарки та знаряддя для пакування цигарок (чорна шкіряна сумка з пакувальними мішками, скотчем, домкратом та іншим). На час з’ясування обставин події провідник відсторонений від роботи.

В Укрзалізниці рішуче налаштовані на подолання корупції в галузі. «Компанія змінюється та трансформується, і в новій Укрзалізниці немає місця корупції. У нас нульова толерантність до корупції – ми будемо прощатися з залізничниками, чия провина буде доведена, та передавати матеріали до правоохоронних органів», - прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

Для зручних подорожей пасажирів з 1 лютого 2018 року Укрзалізниця встановлює щоденне курсування поїзда № 11/12 Львів – Одеса категорії «Нічний експрес». До 31 січня поїзд курсував через день. Час відправлення та прибуття поїзда залишається без змін.

«Зважаючи на велику популярність серед пасажирів поїзда №11/12 Львів – Одеса, який з’єднує південь та захід нашої країни, ми вирішили збільшити періодичність курсування нічного експресу. Відзавтра він здійснюватиме щоденні рейси», - зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За його словами, поїзд курсує з 29 жовтня 2017 року через день за три місяці ним подорожували понад 22 тис. пасажирів.

Нагадаємо, що відправлення поїзда зі Львова о 22:15 та прибуття в Одесу о 08:43. Відправлення з Одеси о 22:05 та прибуття до Львова о 07:55. Поїзд зупиняється в Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Подільську. До послуг пасажирів купейні вагони та спальні вагони.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту