Новини » 11 Лютого 2018

У рамках реалізації Програми з попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України, яка затверджена відповідно до Статуту публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» на 2017—2018 рр., та за дорученням в. о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Романа Веприцького для забезпечення безпеки громадян на залізничних колія філії було огороджено небезпечні місця травмування сторонніх осіб на території станцій Київської дирекції залізничних перевезень.

ст. Ірпінь Зокрема, залізничники обладнали ст. Ірпінь: виконано роботи зі встановлення залізобетонних плит загальною довжиною 476 м, металевої огорожі довжиною 277 м та встановлено 6 м металевих воріт. Також на ст. Мотовилівка виконано роботи зі встановлення 600 м металевої огорожі. Окрім цього, по ст. Вишневе встановлено залізобетонних плит загальною довжиною 205 м.

За словами очільника залізниці Романа Веприцького, в 2018 р. таку роботу буде продовжено. Серед завдань, які поставив перед нами в.о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниці» Євген Кравцов – облаштування огорож, приведення у відповідність до нових технічних вимог пішохідні переходи через залізничні колії, активізація взаємодії з місцевими органами влади щодо спільного вирішення питань забезпечення безпеки життя громадян на залізничних станціях. «Ми продовжимо виконувати програму і це буде під особистим контролем. Адже вона направлена на покращення умов перебування на залізниці, як пасажирів так і залізничників. Окрім цього буде продовжено організаційно-технічні заходи щодо профілактики невиробничого травматизму на об'єктах залізничної інфраструктури», — підкреслив Роман Сергійович.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту