Новини » Березень 2018

Через виконання запланованих ремонтно-колійних робіт на дільницях Козятин – Фастів та Шепетівка – Здолбунів змінено графік руху приміських електропоїздів на території регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

У зв’язку із цим на зазначених дільницях буде тимчасово змінено розклад руху поїздів. На дільниці Козятин – Фастів з 26 березня по 5 квітня та з 10 квітня по 20 квітня: - встановлено курсування електропоїзда № 6207 Київ – Козятин до станції Фастів, замість станції Козятин. До станції Фастів буде курсувати згідно з діючим графіком; скасовано електропоїзди: •№841/842 Київ – Шепетівка-Київ відправленням із Києва та Шепетівки 31 березня, 1, 14 та 15 квітня; •№ 819 Київ – Шепетівка відправленням з Києва 30 березня, 13, 20 квітня. На дільниці Шепетівка – Здолбунів скасовано приміський поїзд: •№ 6284/6285 Рівне – Могиляни – Рівне відправленням зі станції Рівне та станції Могиляни з 26-31 березня, 2-5 квітня та 10 квітня.

Залізничники просять пасажирів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та уважно стежити за змінами в розкладі руху поїздів.

З початку 2018 року зафіксовано 916 випадків незаконних втручань в роботу залізниці. Зокрема, це розкрадання елементів інфраструктури, деталей рухомого складу та вантажів. Такі дії зловмисників завдали не лише 7,4 млн грн збитків залізниці, а й ставили під загрозу життя пасажирів та залізничників.

 Зокрема, викрадення деталей на головних магістралях, де курсують вантажні та пасажирські поїзди, можуть призвести до аварій з тяжкими наслідками, техногенних та екологічних катастроф, а також загрожують населенню, яке проживає поруч із залізничними коліями. Так, 27 березня 2018 року в Тернопільській області саме через викрадення злодіями деталей верхньої будови колії зійшли з рейок два вагони приміського дизель-поїзда Гусятин – Чортків.

Для уникнення таких випадків лише оперативні групи Укрзалізниці провели 4 тис. рейдів та затримали 1238 злочинців. На жаль, більшість затриманих та переданих злодіїв до правоохоронних органів залишаються безкарними та знову повертаються до своїх злочинних діянь. Так, упродовж 2017 року та з початку 2018  року було повторно затримано 13 осіб.

Окрім цього, в березні поточного року залізничники провели наради з представниками Головних управлінь Національної поліції в Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській, Сумській та Дніпропетровській областях з метою організації боротьби зі злочинними посяганнями на вантажі та залізничну інфраструктуру. У результаті в Головному управлінні Національної поліції в Дніпропетровській області створено спеціальний відділ; на станціях Дніпро-Головний, Нижньодніпровськ-Вузол та Кривий Ріг – Головний діють лінійні відділення поліції, а в кожному територіальному відділені поліції призначено оперативних співробітників кримінальної поліції, які відповідають за даний напрямок роботи.

Врегулюванню ситуації, на думку фахівців, сприятиме посилення правового захисту стратегічної інфраструктури держави, визнання кримінальними протиправних посягань у сфері залізничного транспорту. З метою посилення відповідальності громадян за крадіжки та інші втручання в роботу залізниці мають бути вироблені та закріплені у законі норми  для покарань за злочин, що співвідносилися б із шкодою, що завдається залізниці та державі, а також із загрозами безпеці руху поїздів.

ПАТ «Укрзалізниця» разом з причетними міністерствами опрацьовує питання щодо можливості внесення змін до Кримінального кодексу України в частині посилення відповідальності за втручання в роботу залізничного транспорту, звернувши особливу увагу на діяльність пунктів прийому металобрухту для виявлення осіб, причетних до таких випадків, та притягнення їх до адміністративної та кримінальної відповідальності. Такі зміни в законодавстві захистять пасажирів та залізничників, сприятимуть підвищенню безпеки руху на залізниці, дозволять вживати більш ефективні заходи з профілактики правопорушень.

На всіх регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» відбулися огляди-інспекції готовності колійних машин до початку весняно-літніх колійних робіт. У філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» в м. Києві були продемонстровані комплекси колійних машин, а саме: щебенеочисні машини, машини для виправки, підбивки та рихтування колії безперервної дії, вакуумні навантажувачі та інші.

 За словами директора Департаменту колії та споруд ПАТ «Укрзалізниця» Олексія Віннічука, залізничники виконали усі необхідні роботи та підготували техніку до весни. «Все, що планувалося, зробили. Наразі є проблеми з закупівлею окремих іноземних запчастин, але ці проблеми вирішуємо також. Паралельно з цим вже багато деталей – до 85 % навчилися виготовляти в Україні. Техніка, яку ми сьогодні перевірили, готова до роботи. Але найкраща перевірка відбудеться на колії. Незважаючи на несприятливі природні умови, сезон колійних робіт розпочали», – повідомив Олексій Віннічук.

Всього з метою підготовки до виконання ремонтно-колійних робіт у 2018 році відремонтовано 451 колійну машину, 2752 од. рухомого складу та 240 од. землерийної техніки. Вся техніка відновлювалася силами залізничників на потужностей структурних підрозділів Укрзалізниці: Тернопільського; Житомирського; Черкаського; Білопільського; Синельниковського ремонтно-механічних заводів та Самбірської колійно дорожньої ремонтно-механічної майстерні (СКДМ). Також на регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» проведено ремонт 232 колійних машини та підготовлено 240 одиниць землерийної техніки.

Крім того, залізничники провели деповський, капітальний та поточний ремонти 2384 платформ для перевезення рейок. Для перевезення та проживання ремонтних бригад підготовлено до роботи 368 вагонів для працівників.

Вже сьогодні, 30 березня, в Одесі зустрічатимуть модернізований дизель-поїзд, що прибуде зі  столиці Молдови. Відтепер дістатися з Кишинева до Одеси можна буде у вагонах з місцями для сидіння менш ніж за 4 години. Про це у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Пасажири отримають кращий сервіс та заощадять час у дорозі.

«Завдяки домовленостям з прикордонниками, економиться час проходження кордону – у порівнянні з попереднім розкладом поїзд прискорено на півгодини. Пасажири отримають кращий сервіс і демократичні ціни на квитки. Маємо надію, що пасажиропотік на маршруті зросте», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, курсування поїзда Кишинів – Одеса сприятиме розвитку туристичного потенціалу Одеси та курортів регіону. Тож залізничники опрацьовують ідею продовження цього маршруту в літній період до Білгород-Дністровського через  Затоку та  варіант двох пар цього поїзда щоденно під час курортного сезону.

В Укрзалізниці зауважують, що поїзд Кишинів – Одеса також відкриває мешканцям одеського регіону нові перспективи та можливості для подорожей до європейських країн, які з безвізовим режимом стали доступнішими. А у перспективі, у разі масового заходу лоукост-компаній в аеропорт Одеси, в товаристві розраховують залучити на залізницю великий потік мандрівників із сусідньої Молдови.

Відповідно до графіка руху, прибуття поїзда № 642/641 Кишинів – Одеса в Одесу о 10:46, а відправлення з Одеси до Кишинева – о 18:45.

Співробітниками Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно з працівниками Головного слідчого управління НПУ під час передачі неправомірної вигоди у розмірі 85 тисяч гривень за сприяння у подовженні терміну дії строкового трудового договору, затримано одного із заступників директора філії «Центр сервісного забезпечення» ПАТ «Укрзалізниця». Про це у четвер, 29 березня, на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Пізніше було затримано ще одного фігуранта цієї справи – помічника директора одного з напрямків роботи підприємства. «Посадовці запропонували директору одного з департаментів 85 тисяч гривень неправомірної вигоди, про що останній одразу повідомив керівництво. Під час проведення заходів по викриттю посадових осіб правоохоронці задокументували причетність до вчинення злочину заступника директора філії та помічника директора одного з напрямків роботи підприємства», – йдеться у повідомленні Нацполіції.

«Це ще один сигнал тим у компанії, хто звик до безкарності, був чи є частиною системи, де з рук сходять будь-які зловживання. Наша боротьба з корупцією – це не імітація», – зауважив Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, ці затримання демонструють, що сьогодні у компанії побудована та діє ефективна система внутрішньої протидії зловживанням та корупції, котра поширюється на кожного, незалежно від посади та рангу керівника.

Щодо затриманих, як повідомляє Національна поліція України, наразі проводяться слідчі дії. Вони затримані у порядку ст. 208 КПК України. Кримінальне провадження відкрито за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Сторінка 1 з 1212345»»»
© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту