Новини » 1 Березня 2018

Через погіршення погодних умов (в ніч з 28 лютого на 1березня ) регіональна філія «Південно-Західна залізниця» організувала своєчасне прибирання снігу на коліях та станціях.

Станом на 12 годину понад 1500 залізничників вийшли на прибирання снігу по всій території залізниці. За добу залучено 11 снігоприбиральних машин СМ-2 та 2 снігоочисних машини СДПМ по станціям Дарниця, Київ-Пасажирський, Київ-Волинський, Ніжин, Чернігів,. Фастів-1, Козятин-1, Козятин-2, Київ-Петрівка, Вінниця, Бердичів, Овруч, Коростень, Житомир, Конотоп, Сновськ, Бахмачь, Новоград – Сіверський, Миронівка.

В ніч на 1 березня найбільше снігу випало на Київській, Козятинській, Конотопській дирекціях. Працівниками регіональній філії «Південно-Західна залізниця» в ночі було очищено від снігу 1404 стрілочних переводів, колій протяжністю в 79 км.

Також від снігу очищаються пасажирські посадочні платформи та пішохідні мости. Для забезпечення безперебійного перевезення пасажирів та вантажів снігоочисні роботи тривають цілодобово. Крім того, в зимовий період на залізниці працює система електро обігріву та пнемо обдуву стрілочних переводів.

На Південно-Західній залізниці діє оперативний штаб із снігоборотьби, на який покладено відповідальність за своєчасне розчищення колій, стрілочних переводів, залізничних платформ тощо. Завдяки злагодженій роботі залізничників рух поїздів, які призначено забезпечено. Затримок по прибуттю поїздів та електропоїздів, що пов’язано з негодою та обмеженням швидкості руху немає.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту