Новини » 11 Березня 2018

За останні 10 днів залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури 25 тис. м куб. снігу, очистили майже 100 тис. стрілочних переводів, 3,5 тис. пасажирських платформ та 9,4 тис. переїздів. Упродовж минулої доби наслідки негоди ліквідовували 2400 залізничників по всій Україні, було задіяно 47 снігоприбиральних колійних машин. Основні роботи тривали в Харківській, Полтавській та Львівській областях. Унаслідок потужних снігопадів затрималися в дорозі шість пасажирських поїздів на час до години.

Робота із забезпечення руху поїздів триває, в оперативному режимі працює оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів та ситуацію на залізничних об’єктах.

Просимо пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах. Під час планування поїздок враховуйте труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Свої зауваження та пропозиції пасажири можуть повідомити на гарячу лінію «Якість та сервіс» за тел. 0800-50-3111.

Працівники департаменту безпеки регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Національною поліцією України та УКР ГУНП в Черкаській області викрили групу, яка розкрадала пально-мастильні матеріали власності Укрзалізниці. У ході слідчих дій виявлено, що до її складу входять і залізничники – працівники локомотивного депо Христинівка.

Так, 22 лютого встановлено причетність та задокументовано факт викрадення 320 л дизельного пального з тепловозу машиністом та помічником машиніста локомотивного депо Христинівка регіональної філії «Одеська залізниця». Під час проведення обшуків у фігурантів вилучено 54 каністри ємністю по 30 л кожна та 2 бочки з дизельним пальним ємністю по 200 л.

Також встановлено, що зазначені працівники разом з окремими керівниками локомотивного депо Христинівка входили до складу угруповання, організованого стороннім громадянином, та впродовж тривалого часу систематично викрадали дизпальне з локомотивів. Загальний об’єм викраденого пального становить понад 9 тис. л, його ринкова вартість – близько 227 тис. грн.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального Кодексу України.

Менеджмент Укрзалізниці нетерпимо ставиться до корупції та зловживань у галузі та рішуче викорінює ці ганебні явища. Зокрема, департамент безпеки ПАТ «Укрзалізниця» продовжує вживати заходів, спрямованих на виявлення та попередження економічних і корупційних правопорушень, які завдають фінансової та репутаційної шкоди товариству.

Нагадуємо, що повідомити про факти корупційних дій з боку працівників залізничної галузі можна на гарячу лінію «Стоп корупція» за тел.: 0800-50-3222 або надіслати листа на

anticor@uz.gov.ua .

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту