Новини » 5 Березня 2018

У ніч з 1 на 2 березня наслідки снігопаду ліквідовували 6265 залізничників по всій Україні, було задіяно 47 снігоприбиральних колійних машин. Основні роботи тривали в Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Одеській та Херсонських областях. Затримок поїздів через примхи погоди наразі немає.

Зокрема, цієї ночі залізничники очистили від снігу 516 залізничних переїздів, 9281 стрілочний перевід, 272 колії на станціях та 14 пасажирських платформ. З об’єктів залізничної інфраструктури було вивезено майже 42 тис. м куб. снігу.

За словами в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, наразі ситуація повністю контрольована, у цілодобовому режимі працює штаб з ліквідації негоди, залізничники готові до снігопадів, які синоптики прогнозують на найближчі дні. «Я вдячний залізничникам, які забезпечили стабільну роботу транспорту. Завдяки саме нашим працівникам рух поїздів не припинявся ні на секунду, а затримки поїздів були мінімальними, у той час коли міжміське автобусне сполучення було майже зупинене», - зазначив Євген Кравцов.

Укрзалізниця просить пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах. Під час планування поїздок враховуйте труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Свої зауваження та пропозиції пасажири можуть повідомити на гарячу лінію «Якість та сервіс" за тел.:0800-50-3111

Наприкінці березня Укрзалізниця планує представити аудований звіт про результати фінансово-економічної діяльності у 2017 році. За попередньою інформацією, відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності, товариство покращило результати своєї діяльності порівняно з 2016-м роком на 7,4 млрд грн. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час 14-ї щорічної української інвестиційної конференції Dragon Capital.

За його словами, Укрзалізниця закінчила 2017 рік із прибутком у майже 114 млн грн. Тобто вперше за останні три роки Укрзалізниця спрацювала з позитивним фінансовим результатом уже за міжнародними стандартами фінансової звітності, на які компанія перейшла минулого року.

Презентуючи присутнім програму створення ефективної моделі управління ПАТ «Укрзалізниця», Євген Кравцов наголосив на тому, що за останні місяці передусім вдалося досягнути фінансової стабільності компанії. «Є оперативно затверджений урядом фінансовий план товариства на 2018 рік, визначено конкретні об’єкти капітальних інвестицій та обсяги необхідних коштів. Компанія перейшла до чіткої моделі планування своєї роботи та запроваджує механізми довготермінового планування, прозорі й зрозумілі для всіх учасників ринку залізничних перевезень», – зазначив керівник Укрзалізниці.

Крім того, на його думку, досягти таких результатів вдалося завдяки низці системних змін, запроваджених упродовж останніх шести місяців. Зокрема, йдеться про встановлення справедливих ринкових тарифів на перевезення у вагонах власності Укрзалізниці. «Дерегуляція вагонної складової дозволяє говорити про прогнозовану суму доходів, планування інвестицій, оновлення вагонного парку. Індексація вантажного тарифу на 15% минулого року відбувалась у тісній співпраці з вантажовідправниками», – розповів Євген Кравцов. 

За його словами, кошти від індексації товариство, відповідно до домовленостей з учасниками ринку, спрямовує тільки на забезпечення потреб бізнесу в перевезеннях. «Це чіткий сигнал партнерам, інвесторам, банківському сектору, що Укрзалізниця – стабільна й прогнозована компанія, яка фактами доводить покращення своєї ефективності», – резюмував керівник Укрзалізниці.

Також у ході конференції директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев повідомив, що товариство завершує приєднання до порталу Е-Data, який оприлюднює інформацію про використання коштів. «Укрзалізниця стає прозорішою, і приєднання до цього майданчика – ще один крок на цьому шляху. Крім того, компанія також здійснює публічне обговорення на відкритих майданчиках фінансових та інвестиційних проектів», – зазначив Андрій Рязанцев.

Один із важливих напрямків, за яким Укрзалізниця прагне надалі розвивати співробітництво з інвесторами – оновлення рухомого складу. За словами директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антона Саболевського, сьогодні Укрзалізниця закликає і вантажовласників, і інвесторів, у тому числі й іноземних, інвестувати в ринок вантажних перевезень. «Ми пропонуємо різні варіанти співробітництва, один із найбільш привабливих механізмів оновлення залізничного рухомого складу – фінансовий лізинг вагонів», - зазначив Антон Саболевський. Він також нагадав, що наразі Укрзалізниця також концентрує свою увагу на визначенні ціни на вагон та на партію вагонів шляхом проведення відкритих торгів на майданчику «Prozorro. Продажі». «Ми зараз разом з представниками цього майданчика відпрацьовуємо останні деталі, щоб завдяки проведенню прозорих аукціонів зробити взаємодію Укрзалізниці з клієнтами під час організації перевезення вантажів простішою та ефективнішою», - повідомив Антон Саболевський. 

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту