Новини » 8 Березня 2018

Минулої ночі залізничники вивезли 9830 м куб. снігу з об'єктів інфраструктури. Наслідки негоди ліквідували майже 4 тис. залізничників по всій Україні та 26 снігоприбиральних колійних машин. Поїзди через примхи погоди не затримувалися.

За минулу добу залізничники очистили понад 5692 тис. стрілочних переводів, 159 залізничних переїздів та 27 пасажирських платформ.

Робота з забезпечення руху поїздів продовжується, в оперативному режимі працює штаб з ліквідації наслідків негоди. Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів. Просимо пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах. Під час планування поїздок враховуйте труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Свої зауваження та пропозиції пасажири можуть повідомити на гарячу лінію «Якість та сервіс" за тел : 0800-50-3111

Укрзалізниця в січні піднялася на 8 місце за рівнем середньомісячної заробітної плати працівників серед інших галузей економіки. У січні минуло року компанія за цим показником посідала 17 місце, а в грудні – 13 місце. Про це на своїй сторінці у Facebookповідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Так, у січні цього року заробітна плата залізничників склала 9427 грн – це на 58,9 % більше порівняно із січнем 2017 року. А середня зарплата по Україні в січні 2018-го склала 7711 грн. «Завдяки впровадженню нової системи оплати праці в грудні минулого року нам вдалося лише за один місяць переміститися на 5 позицій – з тринадцятого на восьме місце за рівнем заробітної плати серед галузей економіки. Впровадження нових тарифних ставок та посадових окладів для працівників галузі проводиться поетапно, в цьому місяці ми розглянемо їх збільшення ще для низки працівників», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Укрзалізниця почала запроваджувати нову систему оплати праці, яка в середньому забезпечить зростання заробітних плат залізничників від 17 до 30 %. Зокрема, з 1 січня 2018 року запроваджені збільшені місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів; робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується. З 1 лютого 2018 року запроваджені збільшені місячні оклади для механіків, майстрів, начальників майстерень, дільниць, цехів, начальників пасажирських поїздів та виконавців робіт.  

З нагоди Міжнародного жіночого дня 99 залізничниць, більшість із яких – представниці робітничих професій, відзначені різними нагрудними знаками від правління ПАТ «Укрзалізниця».

У залізничній галузі жінки переважно працюють за такими професіями: бухгалтер, економіст, квитковий касир, телефоніст, комерційний агент та провідник пасажирського вагона. Разом із представниками сильної статі 108 тисяч працівниць ПАТ «Укрзалізниця» забезпечують безпеку руху поїздів, організовують сервісне обслуговування пасажирів та охорону вантажів. Напередодні Міжнародного жіночого дня із самого ранку на залізничниць чекали сюрпризи від колег-чоловіків. Крім того, з нагоди свята кожна залізничниця отримала премію від правління ПАТ «Укрзалізниця».

Євген Кравцов подякував залізничницям за гарну роботу та любов до професії. «У галузі працює понад 100 тисяч жінок – це третина колективу, – зазначив очільник галузі, – Залізниця – не найлегша робота, завжди термінова, складна й відповідальна. Я бажаю всім залізничницям натхнення, задоволення від життя, нових позитивних вражень, добробуту, здоров`я та уваги дорогих вашому серцю людей».

Серед нагород, які урочисто вручили залізничницям з нагоди свята, знаки «Залізнична Слава», нагрудні знаки «За заслуги. Укрзалізниця», відмінник господарства (вагонного, локомотивного, комерційного, колійного, автоматики та зв’язку, електрифікації, перевезень), адміністративних служб, нагрудний значок «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці».

Запрошуємо жителів і гостей Києва проїхати столицею України ретропоїздом. Вирушити ним у подорож Київським залізничним кільцем можуть усі охочі 8 березня. Відправлення о 13:45 зі станції Київ-Пасажирський.

Під час подорожі ретропоїздом, який поведе паровоз Эр 787-46, пасажири зможуть помилуватися краєвидами столиці та Дніпром, побачити вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо, історичну пам’ятку – будівлю депо Київ-Московський, яке свого часу було основним для вантажних паровозів. Майже за дві з половиною години ретропоїзд зробить кільце через Петрівку, Дарницю, Видубичі. Прибуття на станцію Київ-Пасажирський о 16:15.

У складі поїзда – 5 вагонів, у тому числі вагон-ресторан. Святковий поїзд поведе бригада з локомотивного депо станції Сновськ, яке засноване в 1873 році та є базовим депо з обслуговування паровозів в Україні.

Квитки на ретропоїзд можна придбати в залізничних касах вокзалу або за допомогою онлайн-сервісу booking.uz.gov.ua . При придбанні квитка через онлайн-систему слід вказувати станцію відправлення Київ-Пасажирський, а станцію прибуття Караваєві Дачі.

Також охочі можуть відвідати виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський, що розташована біля 14-ї колії. Тут можна оглянути паровози різних серій, унікальні тепловоз ТЭ3 та електровоз ЧС4, пасажирські вагони-салони побудови першої половини ХХ сторіччя та спеціальну техніку.

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту