Пошук
 Погода

Новини » 11 Квітня 2018

У І кварталі 2018 року 29 пасажирських вагонів парку Укрзалізниці пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Ці вагони вже працюють на маршрутах у складі фірмових поїздів першого та другого класу. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook.

 

«Після найскладнішого виду ремонту – капітально-відновлювального - вагони купейного типу практично нічим не відрізняються від нових. Це дозволяє нам продовжити їх термін експлуатації, а пасажирам подорожувати з комфортом», - повідомив Євген Кравцов.

Під час капітально-відновлювальних ремонтів, які здійснюються в умовах депо та  на вагоноремонтних заводах, повністю оновлюється інтер’єр салону вагона та купе, встановлюються нові вікна, полички, виконується капітальний ремонт або замінюється обладнання вагона. У вагонах також встановлюються системи кондиціювання повітря та вакуумних туалетних комплексів. Такий ремонт вагонів дозволяє суттєво продовжити їхній термін експлуатації і збільшити міжремонтний пробіг.

У І кварталі цього року плановим капітальним ремонтом вже оновлено 119 пасажирських вагонів та ще 304 вагони відремонтовано деповським ремонтом. Євген Кравцов також повідомив про плани на 2018 рік: «Плануємо капітально-відновлювальним ремонтом модернізувати 150 вагонів. У 1410 – провести деповський ремонт, а 576 – відремонтувати капітально».

Нагадаємо, що наразі інвентарний парк пасажирських вагонів ПАТ «Укрзалізниця» налічує 4477 одиниць, середній вік вагонів становить 31,8 років.

За 3 місяці 2018 року на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» через необережність і порушення водіями автотранспорту правил дорожнього руху сталося 19 випадків ДТП, у тому числі 17 – на переїздах і 2 – на коліях поза переїздом. Внаслідок ДТП травмовано 5 осіб. Порівняно з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП збільшилася на 4 випадки, на 4 особи менше загинуло, а кількість травмованих збільшилася на 1 особу.

 

Крім того, впродовж 3 місяців 2018 року зафіксовано 115 випадок незаконних втручань у роботу залізниці проти 110 за аналогічний період минулого року. Залізничники ведуть активний діалог із правоохоронцями з метою нагального вирішення цієї проблеми. Несанкціоновані втручання в роботу транспорту створюють загрозу безпеці руху, пасажирів та персоналу, а також тягнуть за собою кримінальну та адміністративну відповідальність для зловмисників.

ПАТ «Укрзалізниця» вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту, не завдавати матеріальних збитків галузі й самим собі власними легковажними вчинками.

Раніше повідомлялося, що у 2017 році на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, у тому числі 80 випадків на переїздах і 6 – на коліях поза переїздами. Внаслідок цих ДТП загинуло 20 осіб і 30 травмовано. У порівнянні з відповідним періодом 2016 року кількість ДТП збільшилася на 6 випадків (з 80 до 86), збільшилася на 13 осіб кількість загиблих (з 7 до 20) і на 1 особу зросла кількість травмованих (з 29 до 30).

© 2018 | Support by Alexander V. Tarasov ©2015 | Всі права захищені | ДОВІРЕНІСТЬ ВІД 05.05.2015р.
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту