Google AdSense

Новини » Серпень 2018

З 1 вересня буде знижено вартість проїзду в пасажирських поїздах далекого сполучення, що курсують територією України. У перший день осені вступає в дію коефіцієнт 1,02 індексації до тарифів на перевезення пасажирів у внутрішньому сполученні за календарними періодами.


Наприклад, вартість проїзду 31 серпня за маршрутом Київ – Львів у вагоні купе поїзда № 141 коштує 347,92 грн, а на наступну п’ятницю аналогічний квиток коштуватиме 333,92 грн, у вагоні купе поїзда № 29 Київ – Ужгород коштує 728,19 грн, а буде коштувати 696,39 грн. Діятиме цей коефіцієнт до кінця місяця, після чого буде введено ще нижчий коефіцієнт – 0,93.

У період з 1 червня по 31 серпня діяв календарний період з коефіцієнтом 1,07.

Нагадаємо, наказом № 184 Міністерства інфраструктури України від 20 квітня 2018 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливають на вартість проїзду. Також на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож.

Коефіцієнти вартості проїзду стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів. Ознайомитися з ними можна детально за посиланням https://goo.gl/RgxJwK

Першого вересня з нагоди особливого свята – Дня знань стюарди швидкісних поїздів вітатимуть маленьких пасажирів із початком навчального року та даруватимуть їм пам’ятні сувеніри – книжечки-розмальовки «Подорож у світ залізниці». Ці приємні сюрпризи спільними зусиллями підготували працівники департаменту розвитку персоналу та кадрової політики ПАТ «Укрзалізниця», зокрема регіональної філії «Придніпровська залізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

 

Усіх діток дошкільного та молодшого шкільного віку, які 1 вересня подорожуватимуть швидкісними поїздами, стюарди привітають із прекрасним і хвилюючим святом – Днем знань, початком нового навчального року. Всі маленькі пасажири отримають подарунки: тематичну розмальовку та кольорові олівці.

Яскраві друковані подарунки не лише ознайомлять малюків із різноманіттям залізничних професій, але й дадуть можливість дітворі проявити власні мистецькі здібності.

Оповіді про основні залізничні професії, розміщені в книжечці: машиніста, провідника, оглядача вагонів, колійника, чергового по станції, електромеханіка – віршовані, легкі для розуміння та запам’ятовування, а самих залізничників уособлюють тварини – Лев, Лисичка, Бобер та інші.

Книжечку-розмальовку розробили юні залізничники та інструктори Запорізької дитячої залізниці, яка веде активну профорієнтаційну роботу серед дітей та підлітків. Вона була створена з метою популяризації залізничних професій серед молоді. Можливо, ці сюжети стануть у нагоді нашим маленьким пасажирам та в подальшому вплинуть на вибір професії.

Наклад надрукувано в типографії видавничого центру «Придніпров’я» регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Понад 800 тисяч пасажирів перевезла Укрзалізниця під час вихідних на свято Незалежності. Про це  повідомив на своїй сторінці у Twitter в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

 

«Понад 800 тисяч пасажирів перевезла Укрзалізниця під час вихідних на свято Незалежності. Це на 38,5 тис. більше, ніж за відповідний період 2017 року»,- повідомив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Залізничники намагаються максимально задовольнити попит на пасажирські перевезення. Зокрема, з 23 по 27 серпня 2018 року у внутрішньому сполученні перевезено 804,7 тис. пасажирів. Це на 38,5 тис. пасажирів (на 5 %) більше, ніж за відповідний період 2017 року. Отже, Укрзалізниця щодоби перевозила на 7,7 тис. пасажирів більше, ніж у 2017 році.

Євген Кравцов також додав, що наступного піку пасажирських перевезень залізничники очікують напередодні Дня захисника України – 14 жовтня.

Нагадаємо, для максимального задоволення потреб населення в перевезеннях залізничним транспортом цього літа Укрзалізниця призначила додатково 23 літні поїзди та збільшила періодичність курсування шести цілорічних поїздів. До свят Укрзалізниця призначає додаткові поїзди залежно від попиту. Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн.

Питання руху поїздів і маневрової роботи на станціях, безпека руху, підвищення професійних навиків залізничників, а також надання практичної допомоги молодим колегам, які нещодавно прийшли на роботу до регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», обговорили сьогодні на технічних навчаннях начальники станцій Київської дирекції залізничних перевезень.

 

— Такі навчання не лише сприяють обговоренню наболілих питань серед керівників станцій, а й дають відповідь, як покращити роботу по всій Київській дирекції, – сказав, відкриваючи семінар, начальник відділу перевезень Київської дирекції Владислав ЯНОВСЬКИЙ.

 

Раніше такі семінари проводились у вагоні-тренажері або на станціях. А сьогодні є можливість навчатися в актовій залі дирекції завдяки мультимедійному проектору.

Це дозволяє зробити навчання більш цікавими, продуманими, мобільними, ці зустрічі обов’язково допоможуть як в організації роботи залізничників, так і в удосконаленні перевізного процесу.

 

«Південно-Західна залізниця впроваджує у своїх підрозділах технічні навчання за допомогою мультимедійного проектора. Окрім цього традиційними для нас стали наради у режимі відео-конференцій. Адже ми живемо у світі інформаційних технологій. І було б нелогічно не використати таку можливість, яка дає змогу кожному підрозділу, кожній маленькій станція бути задіяним до роботи, до тих змін, які проходять. Процес змін на залізниці дуже тривалий, а зважаючи на складну ситуацію у залізничній галузі, нам важливо, щоб кожний залізничник оперативно отримував інформацію. Хочу підкреслити, що ми продовжимо впроваджувати нові технології на залізниці і в цьому нас підтримує в. о. голови правління «Укрзалізниця» Євген КРАВЦОВ. Це нам допомагає зрушувати з місця дуже багато корисних справ» - розповів в.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький

 

Інструктор виробничого навчання відокремленого підрозділу дирекції Валентина КАРПЕНКО, яка проводила заняття, звернула увагу присутніх на порядок приймання, відправлення поїздів і маневрові переміщення при забороняючих показаннях світлофорів згідно з технічно розпорядчих актів станцій. Було проаналізовано всі транспортні події, аварії, схід рухомого складу які сталися за останній рік по підрозділам. Валентина Карпенко, також підкреслила, що стрижнем підрозділу є людські ресурси, зокрема їхні професійні якості. Технологічний процес на станції залежить від того, хто і як виконує свої обов’язки, яке ставлення до праці, до свого підрозділу складається у його працівників.

Наступного місяця черговий семінар-навчання пройде на ст. Київ-Пасажирський.


Укрзалізниця відкрила продаж квитків на поїзд чотирьох столиць Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, що вирушить у перший рейс уже 28 вересня. Квитки на цей поїзд будуть продаватися за 45 діб до дати відправлення. Про це повідомив на свої сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.


Так, вартість проїзду в поїзді № 32/31 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига від Києва до Риги станом на 29.08.2018 становить у вагоні купе 2219,11 грн, у вагоні СВ – 4428,17 грн, від Києва до Вільнюса у вагоні купе – 1640,62 грн, у вагоні СВ – 3271,78 грн, від Києва до Мінська у вагоні купе – 1853,98 грн, у вагоні СВ – 3574,69 грн.

Вартість проїзду зазначена з урахуванням вартості постільних речей (для купейного вагона 30 грн, для вагона СВ 40 грн) та комісійного збору – 20 грн. Ціна квитка залежить від курсу швейцарського франка.

Новий поїзд № 32/31 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 14:07 та прибуватиме до Риги наступного дня о 09:05. Зворотно він вирушатиме об 11:10 та прибуватиме до столиці України о 06:42.

При курсуванні в напрямку Риги поїзд робитиме зупинки о 23:35 у Мінську та о 00:25 у Вільнюсі. При курсуванні в напрямку Києва – о 15:48 у Вільнюсі та о 20:17 у Мінську.

Крім того, поїзд робитиме зупинки на станціях Словечно, Калінковічі, Жлобин, Молодечно, Сморгонь, Гудогай, Кяна, Шяуляй та Елгава. З розкладом курсування цього поїзда можна ознайомитися на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця».

У складі поїзда курсуватиме 10 вагонів, з них 9 купе та 1 вагон класу люкс. У 6-му вагоні купе будуть розділені на чоловічі та жіночі.

Сторінка 1 з 712345»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту