Google AdSense

Новини » 6 Серпня 2018

ПАТ «Укрзалізниця» направило на Львівщину три вантажні поїзди в складі 150 залізничних цистерн для задоволення потреб клієнтів у порожньому рухомому складі, у тому числі для потреб компанії ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

 Укрзалізниця вважає некоректними звинувачення Укрнафти в зупинці видобутку нафти через відсутність рухомого складу, адже вантажовідправник ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» не оформляє електронні заявки на потрібну кількість рухомого складу по станції Надвірна в АС «МЕСПЛАН». Це ускладнює планування та раціональний розподіл порожнього рухомого складу під навантаження, у тому числі темних нафтопродуктів. Зокрема, 11.07.2018 ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» по цій станції оформив електронну заявку лише на 6 вагонів. А з 12 по 31 липня не надходило жодної електронної заявки від клієнта.

Незважаючи на це Укрзалізниця намагається в повному обсязі забезпечити потреби клієнтів у перевезеннях і вживає невідкладних заходів для раціонального розподілу рухомого складу під навантаження. На жаль, через високу зношеність рухомого складу не завжди вдається зробити це швидко. Наразі парк філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця» налічує близько 500 цистерн для перевезення темних нафтопродуктів.

Для уникнення непорозумінь і більш раціонального використання рухомого складу Укрзалізниця вкотре закликає клієнтів своєчасно оформляти електронні заявки на потрібну кількість вагонів в АС «МЕСПЛАН».

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту