Google AdSense

Новини » 11 Вересня 2018

Сьогодні ввечері в Україну прибуває перший з 30 вантажних тепловозів General Electric для Укрзалізниці, постачання яких очікується найближчим часом. Про це повідомив у Twitter в.о. голови правління компанії Євген Кравцов.

«Близько 21-ї сьогодні зустрічаємо судно з першим локомотивом TE33AC General Electric. Зранку - розвантаження краном на рейки, підготовка до руху, митні формальності і 14-го вересня наш «Тризуб» попрямує «холодною тягою» на Крюківський завод для остаточного укомплектування», – написав Євген Кравцов.

У подальших планах Укрзалізниці – прийняти локомотив у експлуатацію та задіяти його для перевезення вантажів. Це перший новий локомотив для парку Укрзалізниці за останні 10 років.

Нагадаємо, що договір на постачання 30 тепловозів виробництва GE був підписаний у лютому цього року. Подальша співпраця Укрзалізниці з GE також передбачає модернізацію 75 локомотивів (150 секцій), постачання 225 нових локомотивів GE серії Evolution до 2027 року, модернізацію наявного рухомого складу та довгострокове технічне обслуговування з метою оновлення та модернізації локомотивів. Паралельно з виготовленням нових локомотивів триває процес навчання машиністів керування нової технікою.

Вже 10 спеціалістів Укрзалізниці вивчили правила експлуатації та обслуговування локомотивів General Electric серії ТЕ33АС та пройшли практику керування ними. Зокрема, вони пройшли практику управління локомотивом на спеціальному тренажері, який повністю імітує роботу тепловоза General Electric.

В дорозі затримувалися декілька пасажирських поїздів. Збої у графіку руху пов'язані з інцидентом на Київщині.

9 вересня о 16:50 поблизу станції Кожанка регіональної філії «Південно-Західна залізниця» стався схід порожнього вагона вантажного поїзда №2241. Рух поїздів по станції здійснюється лише парною колією, зв’язку з чим деякі пасажирські поїзди вінницького напрямку затримуються в дорозі. Зокрема, наразі із затримкою курсують поїзди №747, №769, №763, №13, електропоїзд №6209 Київ-Козятин.

Для ліквідації сходу вагона задіяно відновний поїзд станції Фастів. Причини та обставини інциденту з’ясовуються. На місці події працює комісія Укрзалізниці та регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Укрзалізниця просить вибачення у пасажирів за незручності.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту