Google AdSense

Новини » 5 Вересня 2018

Для ефективного вивезення зерна нового врожаю буде збільшено частку збірних маршрутів, встановлений графік відправлень та враховуватиметься пропускна здатність портів. Про це повідомив директор операційний ПАТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін під час зустрічі компаній-членів Комітету з логістики Європейської Бізнес Асоціації.


«Більшу частину зернових маршрутів відправлятимуть за чітким та регулярним графіком. Пілотний проект буде відпрацьовуватися по збірних станціях, зокрема пілотними полігонами стануть станції Смородино та Гребінка», – зазначив Вячеслав Єрьомін.

Окрім того, з метою оптимізації перевезень залізниця вводить обмеження за двома критеріями. Перший – не можна буде надати місячний план більше, ніж дозволяє довжина під’їзної колії та інші обмеження технічних процесів. Другий критерій – пропускна здатність портів. Якщо кількість замовлених вагонів перевищує можливості портів, то вантажити в цьому напрямку також залізниця не буде. «Графік базуватиметься на поданих планах, проте плани обмежуватимуться реальною спроможністю до завантаження. «Надувати» плани стане важче, хоча до ідеального рішення, коли план узгоджує відправник-елеватор, все ще далеко. Взагалі треба подумати над механізмом комунікації з ринком для отримання максимально оперативної інформації щодо проблем з вагонами», – повідомив операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» зерновикам та зернотрейдерам.

За підсумками першого півріччя в регіональній філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» на 1,8 % перевиконано Програму покращення експлуатаційної роботи сортувальних станцій – одну із семи першочергових програм розвитку залізниці на 2018 рік.

 

Так, із 111 заходів, запланованих до реалізації у першому півріччі цього року, на основних вузлових станціях залізниці Жмеринка, Дарниця, Конотоп, Коростень та Козятин було виконано 113, що становить 51,8 % річного плану робіт.

Зокрема, на Жмеринському залізничному вузлі за цей період відремонтували кімнату для приймання їжі та замінили крісла для чергового персоналу на посту ЕЦ-1; пофарбували систему пневмообдуву, привели до естетичного стану підстанцію та компресорну.

На території Дарницького залізничного вузла було відремонтовано приміщення та виносний пост непарної сортувальної гірки, на об’єднаному посту ЕЦ встановили захисні ролети на вікнах і бойлер, оновили крісла на робочих місцях змінних працівників, облаштували місце приймання їжі, а в приміщенні складачів поїздів виконали заміну сантехніки та косметичний ремонт.

На сортувальній станції Козятин залізничники відремонтували покрівлю над колією № 15 сортувального парку, приміщення ПКО та РШРВ пофарбували фасади станційних будівель, установили в’їзні ворота, щоб зарежимити територію станції, демонтували незадіяні колії № 7 та № 61, встановили кондиціонер на посту ЕЦ-1.

У межах Коростенського залізничного вузла за півроку відремонтували будівлі та приміщення ПКО та РШРВ, привели в належний стан напільні пристрої та щогли освітлення, оновили службовий перехід через колії та пішохідний перехід у районі одного з гіркових комплексів, пофарбували труби пневмообдуву та фасади станційних будівель.

Зазнала оновлення і сортувальна станція Конотоп. Тут капітально відремонтували 22-у та 23-ю колії, приміщення товарної контори, замінили вікна на посту ЕЦ та освітлення в станційних приміщеннях, пофарбували систему пневмообдуву.

«Ми успішно виконуємо ті завдання, які поставило перед нами правління ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, – говорить в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький. – Зокрема, покращуємо експлуатаційну роботу сортувальних станцій: наводимо тут лад, уніфікуємо обладнання, поліпшуємо умови праці персоналу, збільшуємо прибутковість роботи».

За словами керівника залізниці, позитивні зміни та безпрецедентні за останні роки результати стали можливими завдяки підтримці трудових колективів самих вузлових станцій, злагодженій роботі дирекцій залізничних перевезень та галузевих служб

«Люди повірили, що можна жити і працювати по-новому, – підсумовує Роман Веприцький. – Саме ця віра додала всім сил і принесла успішний результат, який ми в другому півріччі намагатимемося закріпити».

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту