Google AdSense

Новини » Січень 2019

Упродовж вихідних залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури близько 45 тис. м³ снігу. Незважаючи на ускладнення погодних умов, Укрзалізниця забезпечує рух поїздів.

 

За вихідні очищено від снігу та криги близько 13,5 тис. стрілочних переводів та понад 500 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях працювали 7,5 тис. залізничників, була задіяна спецтехніка – 83 колійні машини.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів.

Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Швидкісним експресом, що курсує між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль», перевезено 100-тисячного пасажира. Сьогодні ввечері його зустріли та привітали залізничники на Центральному вокзалі в Києві. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«100-тисячного пасажира сьогодні перевіз Kyiv Boryspil Express! Пані Тетяна прилетіла з Китаю. Експресом їхала в аеропорт, поверталась таким же маршрутом. Далі – залізницею до рідного Запоріжжя», – написав Євген Кравцов.

100-тисячний рубіж з перевезених пасажирів експрес подолав менше ніж за 2 місяці. «Це дуже гарний показник. У середньому за добу близько 2 тисяч пасажирів обирають комфортне сполучення залізницею з Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Експрес працює в цілодобовому режимі, на день це 27 рейсів», – наголосив він.

За словами очільника компанії, зараз залізничники вивчають динаміку пасажиропотоку, аби врахувати пікові навантаження та зробити графік максимально зручним. «Вже у червні очікуємо, що попит на квитки на Kyiv Boryspil Express буде рости – почнеться сезон відпусток», – зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, що сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль» Укрзалізниця відкрила 30 листопада 2018 року. Експрес функціонує в режимі 24/7 та щодоби здійснює 27 рейсів. Із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі в Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2. Вартість квитка – 80 грн.

Раніше повідомлялося, що у 2019 році Укрзалізниця здійснить реконструкцію транспортно-пересадочного вузла Видубичі для облаштування на ній зупинки швидкісного поїзда Kyiv Boryspil Express.

У 2018 році на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця оприлюднила 151 тис. трансакцій на суму 36 млрд грн та стала першою державною компанією, яка з власної ініціативи відкрила для публічного доступу на цьому сайті всю інформацію про свої фінансові трансакції. Про це повідомив голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

 

«Торік на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця оприлюднила загалом 151 тис. трансакцій на 36 млрд грн і таким чином забезпечила прозорість своїх платежів. Наша компанія стала першою державною компанією, яка приєдналася до E-Data та почала публічно розкривати свою платіжну інформацію. Цей крок – не лише демонстрація відкритості Укрзалізниці, яка, зокрема, є важливою для успішної співпраці з партнерами та інвесторами, а й інструмент, що дозволяє запобігти корупційним проявам у компанії в частині витрачання публічних коштів», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця приєдналася до публічного розкриття платежів з власної ініціативи, відповідно до рішення правління товариства, у рамках заходів із забезпечення прозорої діяльності компанії. «Передову практику нашої компанії в реалізації державної політики прозорості та відкритості діяльності суб’єктів господарювання державного сектору економіки можуть наслідувати й інші державні підприємства», – зауважив керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, свою першу публікацію платежів на Єдиному веб-порталі використання публічних коштів Е-Data Укрзалізниця здійснила 6 червня 2018 року. Відтоді платежі товариства стали відкритими для громадськості та ділових кіл, адже дані про проведені трансакції та одержувачів платежів можна відслідковувати в онлайн-режимі.

У 2019 році Укрзалізниця продовжує співпрацю з Е-Data та оприлюднюватиме на порталі всі свої фінансові трансакції.

Укрзалізниця надасть Національній поліції документи у справі про розслідування можливих зловживань з боку підрядника, що залучався до будівництва сполучення Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль» навіть без ухвали суду, як того вимагає законодавство. Оскільки інсинуації та недостовірна інформація навколо цієї справи можуть негативно позначитися на діловій репутації компанії, акціонерне товариство закликає представників правоохоронних органів максимально оперативно провести слідчі дії щодо даного кримінального провадження. Компанія створить для цього представникам Національної поліції всі необхідні умови.

 

Слід зауважити, що переможців тендерів, які проводяться Укрзалізницею та її філіями, визначає державна електронна система ProZorro. Перед укладанням договорів регіональною філією «Південно-Західна залізниця» за закупівлями, щодо яких Національною поліцією ведеться кримінальне провадження, було здійснено всі перевірки, передбачені вимогами Закону України «Про публічні закупівлі». Всі розрахунки з підрядником здійснювалися лише за умови виконання робіт у повному обсязі згідно з проектною документацією.

Разом з тим компанія не може нести відповідальність за несумлінні дії контрагентів, які вдаються до послуг фіктивних фірм і так званих «фірм-прокладок». У боротьбі з такими явищами Укрзалізниця розраховує на активну позицію правоохоронних органів та зміни в законодавстві, що посилили б відповідальність за подібні зловживання.

Водночас доводиться констатувати, що навіть здійснення всіх операцій із закупівель через систему ProZorro не убезпечує від роботи з недобросовісними контрагентами. До торгів системою ProZorro можуть допускатися у тому числі й компанії, які мали проблеми з правоохоронними органами або надавали раніше неякісні послуги чи товари. У разі надання всіх необхідних документів та пропозиції найкращої ціни вони мають всі підстави бути визнаними переможцями торгів.

Зі свого боку товариство постійно вдосконалює тендерну документацію, щоб забезпечити максимальну прозорість умов конкурсу та якомога ширше коло учасників, контролює роботу членів тендерних комітетів, здійснює комплекс антикорупційних заходів.

Укрзалізниця ще раз наголошує, що сприятиме правоохоронним органам у розслідуванні можливих зловживань компанією-підрядником ТОВ «Рілейд», яка виконувала окремі роботи під час будівництва залізничного пасажирського сполучення Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Компанія закликає громадськість дочекатися офіційних результатів у даному провадженні та не робити передчасних висновків, що наразі ґрунтуються на недоведених звинуваченнях і шкодять репутації компанії.

Швидкісними поїздами у 2018 році скористалися 5660 тис. пасажирів. Це на 75 тисяч або на 9% більше, ніж у 2017 році. 

 

«Заповнюваність швидкісних поїздів Укрзалізниці у 2018 році склала у вагонах першого класу – 99 %, другого класу – 100 %. Це чи не найвищий показник серед європейських перевізників таким рухомим складом», – повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Найбільше пасажирів перевезено в харківському напрямку – 1688 тис., дніпровському (до Покровська та Запоріжжя) – 1226,4 тис., львівському (у тому числі до Перемишля)  – 1142,9  тис.

«За весь період курсування швидкісних поїздів Інтерсіті+ та Інтерсіті,  з травня 2012 року по теперішній час, ними перевезено понад 22,5 млн пасажирів. Вони затребувані серед пасажирів, з кожним роком їх заповнюваність зростає. Ми розвиваємо мережу швидкісного руху, щоб охопити якомога більше ділових та туристичних осередків», – зазначив керівник Укрзалізниці.

На сьогодні швидкісні поїзди здійснюють рейси зі столиці України до Харкова, Львова, Запоріжжя, Дніпра, Покровська, Кривого Рогу,  Костянтинівки, Одеси, Тернополя та інших обласних центрів, а також у міжнародному сполученні до Перемишля.

Сторінка 2 з 10«««123456»»»
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту