Google AdSense

Новини » 10 Січня 2019

Неуважність або поспіх громадян при перетині залізничних колій може бути небезпечним для життя та здоров’я. Так, за 2018 рік на Південно-Західній залізниці зафіксовано 202 випадки невиробничого травматизму, 121 із них – зі смертельними наслідками. Це більше, ніж у попередньому році: за 2017 рік було зафіксовано 192випадки невиробничого травматизму, 128 з яких – смертельні.

 

Серед травмованих у 2018 році – 10 дітей до 16 років, з них 3 загинуло. Протягом 2017 року було травмовано 8 дітей, смертельно – 2.

Залізничники посилено проводить профілактичну та роз’яснювальну роботу серед громадян щодо правил безпечної поведінки на її об’єктах. Зокрема, працівники воєнізованої охорони на територіях станцій інспектують місця масового ходіння громадян по залізничних коліях з метою попередження наїздів рухомого складу на громадян; розміщують на станціях та вокзалах, у місцях продажу квитків, на пасажирських платформах, у поїздах пам’яток та оголошують по гучномовному зв’язку про небезпеку ходіння по коліях, нагадують про основні правила особистої безпеки пасажирів при користуванні залізничним транспортом.

Лише неухильне дотримання правил поведінки на залізничному транспорті дозволить зберегти життя і здоров’я. Тому надзвичайно важливо переходити колії лише в установлених місцях, користуючись пішохідними настилами, переїздами й переходами, у жодному разі не перелазити під вагонами, адже в будь-який момент поїзд може рушити, а також не залазити на вагони, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом високої напруги.

Залізниця – зона підвищеної небезпеки, адже попередити наїзд рухомого складу, на жаль, практично неможливо. Неуважність громадян при перебуванні на коліях може бути небезпечним для них самих та інших пішоходів, а також спричинити перешкоду для руху поїздів.

На початку 2019 року вантажовідправники значно зменшили обсяги навантаження зернових. Так, у січні середньодобово вантажиться 1441 зерновоз, що на 172 вагони менше аналогічного періоду минулого року. Щоб не зірвати перевезення врожаю зернових, Укрзалізниця закликає вантажовідправників налагодити оптимальне планування перевезень і забезпечити цілодобову та щоденну вантажну роботу елеваторів.

 За словами директора операційного Укрзалізниці Вячеслава Єрьоміна, така неритмічна робота та нераціональне використання рухомого складу вантажовідправниками може призвести до одномоментного збільшення ажіотажного попиту на вагони-зерновози починаючи вже з третьої декади цього місяця. «Саме через такі дії вантажовідправників, які ігнорують роботу на свята та у вихідні, може скластися ситуація, коли Укрзалізниця об’єктивно не матиме достатньо ресурсів для задоволення раптового сплеску замовлень вагонів-зерновозів, що, відповідно, призведе до нарікань на адресу перевізника. Ми наперед відкидаємо подібні звинувачення і закликаємо всіх учасників ринку забезпечити цілодобову та щоденну вантажну роботу», - зазначив він.

Менеджер Укрзалізниці зазначає, що зерновози власності Укрзалізниці й інших операторів надані підприємствам для навантаження відповідно до раніше погоджених планів. «Вагони знаходяться на станціях в очікуванні навантаження, але при цьому відвантаження зернової продукції на елеваторах не відбувається Крім того, компанії заздалегідь не надають попередніх заявок на наступні періоди, що унеможливлює оптимальне планування перевезень», - наголосив він.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту