Google AdSense

Новини » 4 Січня 2019

За минулу добу залізничники вивезли з об'єктів інфраструктури 10 тис. м³ снігу, очистили близько 3 тис. стрілочних переводів, 50 пасажирських платформ. На станціях, платформах та коліях Укрзалізниці загалом працювали понад 1,5 тисячі залізничників, було задіяна спецтехніка – 10 машин. Робота не припинялася і вночі.

 

Удень 3 січня та минулої ночі опади у вигляді снігу спостерігалися в Полтавській, Дніпропетровській, Сумській, Львівській областях та на Київщині – місцями сніг переходив у сніг із дощем. За минулу добу залізничники вивезли 10 тис. м³ снігу, очистили близько 3 тис. стрілочних переводів, 50 пасажирських платформ.

Всього з метою забезпечення безперебійної роботи залізничного транспорту в період несприятливих погодних умов з 1 по 31 грудня 2018 року для очищення колій на станціях було задіяно 60 605 працівників та вивезено 110 тис. м³ снігу.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах.

Довідка: розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці – 27 тис. км; повна довжина станційних колій – 12,2 тис. км; повна довжина під’їзних колій – 2,29 тис. км; стрілочних переводів – 44 632 од.

Майже 20 тисяч пасажирів подорожували  поїздами, що курсували  у добу з 31 грудня 2018 року на 1 січня 2019 року. Загалом  у святкові дні курсували  130 поїздів.

Окрім цілорічних, на зимові свята Укрзалізниця призначила близько 40 додаткових поїздів на 311 рейсів.

«Відчути святкову атмосферу Нового року змогли пасажири, які їхали  в поїздах новорічної ночі. Ми підготували для них солодкі подарунки і святкові листівки», – розповів Євген Кравцов.

 З 28 грудня до 3 січня у швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ звучатиме аудіопривітання від фронтмена гурту «Антитіла» Тараса Тополі з музичною композицією.

У пікові перевезення, у період свят та відпусток, традиційно зростає навантаження на найбільш затребуваний у пасажирів залізничний транспорт. Залізничники докладають зусиль, аби перевезти максимальну кількість бажаючих відповідно до технічних можливостей.

Подорожуючих у новорічну ніч обслуговуватимуть майже 4 тисячі залізничників.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту