Новини » 9 Жовтня 2019

Згідно «Топ 100 Рейтинг найбільших», опублікованого на порталі Delo.UA, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов увійшов до Топ-5 рейтингу українських СЕО – керівників найбільших компаній, банків і держкомпаній. У дослідженні очільнику Укрзалізниці присвоєно звання антикризового СЕО, як керівнику, який очолив компанію у період кризи та зміг вивести компанію з дефолту і провести наймасштабніше оновлення рухомого складу з часів Незалежності України.


«Євген Кравцов прийняв компанію фактично в стані дефолту. Команда нового очільника замінила половину піввагонів та активно ремонтує локомотиви. Ще одним стратегічним рішенням є зміна комерційного підходу в компанії, план реструктуризації Укрзалізниці», – йдеться у дослідженні.

Укрзалізниця посіла у «Топ 100 Рейтинг найбільших» 1 місце серед транспортних компаній та 5 місце серед найбільших вітчизняних компаній. Високі позиції Укрзалізниці в рейтингу зумовлені зростанням показників виручки, яка у 2018 збільшилася на 10 млрд грн проти попереднього року та сягнула 83,4 млрд грн.

В інтерв’ю виданню Євген Кравцов зокрема поділився найближчими планами компанії. За його словами, на черзі електрифікація дільниці Долинська – Миколаїв – Колосівка для забезпечення експортних та транзитних перевезень, великий проєкт з реконструкції вокзалів та повне перезавантаження приміського сполучення у столиці за аналогією з німецьким S-Bahn.

«Загалом ми хочемо створити функціональну структуру: розділити вантажні та пасажирські перевезення, інфраструктуру та виробництво», – окреслив найближчі проекти та цілі Євген Кравцов.

Нагадаємо, Євген Кравцов очолив Укрзалізницю у серпні 2017 року. Під його керівництвом компанія отримала позитивний фінансовий результат, почала оновлювати основні фонди: купувати та будувати вантажні й пасажирські вагони, уклала контракт на отримання перших за роки незалежності нових американських тепловозів. Також Укрзалізниця завершила низку важливих інфраструктурних проектів: будівництво та запуск Бескидського тунелю, електрифікація напрямку Потоки – Золотнишине, запустила швидкісне залізничне сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Укрзалізниця забезпечуватиме для компанії Metrans регулярний сервіс – графікові контейнерні перевезення територією України з Китаю у Словаччину. Перший контейнерний поїзд із китайського міста Сіань в словацьке місто Дунайска-Стреда курсував територією України 27-29 вересня. Його сформовано із 44 сорокафутових контейнерів.

 

Metrans переорієнтувала вантажопотік за цим маршрутом з польської території на українську. Маршрут через Україну коротший на 520 км, ніж територією Польщі, що сприяє економії коштів відправника. Завдяки проактивній позиції Укрзалізниці Metrans обрала маршрут саме через Україну.

Укрзалізниці вдалося переконати в ході переговорів компанію Metrans, що здатна забезпечити регулярні графікові перевезення територією України. Попередньо планується, що з Китаю до Словаччини та зворотно загалом курсуватимуть 4 пари контейнерних поїздів щомісяця. У жовтні планується відправити два наступні.

Укрзалізниця очікує поступове зростання обсягів транзитних перевезень.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту