Новини » 1 Листопада 2019

Під час осіннього комісійного огляду, який проходить з 15 вересня по 30 жовтня, працівники Південної залізниці готують до роботи в зимових умовах 76 приміських потягів серій ЕР, ЕР2Р, ЕР2Т, ЕТ2, ЕПЛ9Т, ЕР9М, ЕР9П, ДР-1А та 2 рейкові автобуси серії 620М.

 

У цей період вузли та агрегати моторвагонного рухомого складу (МВРС) переводять на зимовий режим роботи, перевіряють системи опалення вагонів МВРС, водопостачання з усуненням виявлених несправностей. Це гарантуватиме стабільну та безпечну експлуатацію електропоїздів в осінньо-зимовий період.

Також у виробничих підрозділах служби приміських пасажирських перевезень згідно з розробленими графіками проводиться мийка та за необхідності оновлення лакофарбового покриття кузовів вагонів МВРС.

До кінця року Укрзалізниця встановить на Центральному залізничному вокзалі Києва зарядку для електромобілів. Про це повідомив у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.


 

«Бюрократичні перепони, щоб на Центральному вокзалі з'явилась зарядка для електрокарів, ми знесли… Нарешті можу аносувати: зарядити свій електромобіль можна буде на головному залізничному вокзалі столиці», - написав Євген Кравцов.

 Також очільник Укрзалізниці зазначив, що майже половина залізничної мережі України електрифікована: «Ми активно працюємо над тим, щоб перевозити якомога більше вантажів і пасажирів електропоїздами, тим самим зменшивши викиди. Встановлення зарядок для електромобілів – це ще один крок для збереження навколишнього середовища та популяризації електричного транспорту».

Наразі Укрзалізниця вже провела аукціон та обрала партнера, який встановить відповідне обладнання. «Якщо послуга буде затребуваною, такі зарядки з’являться і на інших вокзалах України», – резюмував керівник Укрзалізниці.

Загалом за 9 місяців 2019 року регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відвантажила 25 374 тис. тонн вантажів, з них у внутрішньому сполученні 13 996  тис. тонн, у експортному сполученні -11 377 тис. тонн.

За вересень регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відправила  2 773 тис. тонн вантажів. У внутрішньому сполученні 1 455 тис. тонн: будівельних вантажів – 761 тис. тонн, промислової сировини – 202 тис. тонн, зернових вантажів  – 136,5  тис. тонн, цементу – 76 тис. тонн, решти та збірних вантажів – 75 тис. тонн, флюсів – 69 тис. тонн, брухту чорних металів – 53 тис. тонн, вогнетривів – 34 тис. тонн, лісових вантажів – 16 тис. тонн, нафти та нафтопродуктів – 11 тис. тонн, кольорової руди –  8 тис. тонн, та інше.

На експорт у вересні було  відправлено 1 318 тис. тонн: зернових –  876 тис. тонн,  будівельних – 205 тис. тонн, промислової сировини – 94 тис. тонн, решти продовольчих товарів – 42 тис. тонн, жмихів – 35 тис. тонн, решти та збірних вантажів – 34,73 тис. тонн та інше.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту