Новини » 5 Листопада 2019

За 8 місяців 2019 року на Південній залізниці було здійснено 134 виїзди пожежної техніки. З них пожежні поїзди аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» здійснили 36 виїздів.


Також залізничні вогнеборці 6 разів допомагали пожежним підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій України при гасінні пожеж, 7 заходів проводилося спільно з пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС та 17 разів проводили практичні заняття з відпрацювання нормативів виїздів пожежних поїздів з місця дислокації.

         З початку року пожежними автомобілями здійснено 98 виїздів, з них:

- для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів у місцях з масовим перебуванням людей – 10 виїздів;

- допомога в гасінні пожеж пожежним підрозділам ДСНС – 12 разів; 

- проведення занять з особовим складом і членами добровільної пожежної охорони виробничих підрозділів філії – 76 виїздів.

До обов’язків аварійно-рятувальної служби регіональної філії «Південна залізниця» належать попередження виникнення пожеж та постійний контроль стану протиаварійного захисту пожежонебезпечних об’єктів; проведення під час виникнення аварій, надзвичайних подій та ситуацій на об’єктах і територіях аварійно-рятувальних робіт; ліквідація надзвичайних ситуацій та окремих їх наслідків; рятування людей при виникненні аварій, надзвичайних подій та ситуацій тощо.

Нагадаємо, що 4 квітня 2019 року вперше в АТ «Укрзалізниця» створена аварійно-рятувальна служба (АРС) на базі структурного підрозділу «Служба воєнізованої охорони» регіональної філії «Південна залізниця», до складу якої входять 9 пожежних поїздів.

За 9 місяців 2019 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 31 крадіжка матеріальних цінностей залізниці на суму майже 200 тис. грн. За підозрою у скоєнні злочинів затримано та передано до правоохоронних органів 33 особи.

 

Окрім цього, загалом за 9 місяців під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 647 осіб. 489 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Для попередження розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо.

Інтегрований звіт АТ «Укрзалізниця» за 2018 рік став переможцем міжнародного конкурсу MarCom Awards, організованого американською Асоціацією професіоналів маркетингу та комунікацій. Компанія вперше брала участь у конкурсі та отримала найвищу нагороду на високому міжнародному рівні – платинову статуетку у номінації «Найкраща друкована версія річного звіту».


За словами голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, перемога в авторитетному конкурсі у сфері публічних комунікацій підтверджує дотримання Товариством провідних міжнародних стандартів в питаннях прозорості та публічної звітності.

«Я впевнений, перемога у MarCom Awards – це логічний наслідок реформування компанії з метою побудови професійних публічних комунікацій із фокусом на інвестиційну спільноту, ділових партнерів, акціонерів. Упродовж останніх трьох років АТ «Укрзалізниця» вийшло на міжнародний рівень у питаннях відкритості та прозорості. Ми створюємо публічну компанію, готову до відкритого діалогу. Приємно, що це бачать та високо оцінюють міжнародні експерти», – підкреслив Євген Кравцов.

Він наголосив, що наявність системи публічної звітності та комунікації міжнародного рівня дозволяє більшою мірою убезпечити Товариство від можливих спекуляцій, унеможливити корупційні прояви та підвищує привабливість Укрзалізниці для інвесторів. Особливо це важливо з огляду на майбутні перспективи виведення компанії на IPO та забезпечення прозорих механізмів продажу державного майна.

«Я дуже радію перемозі в цьому амбітному проекті, адже це – яскравий доказ того, що ми змогли вивести консервативні державні комунікації на новий якісний рівень», – додав голова правління.

Інтегрований звіт Товариства другий рік поспіль готується з врахуванням найкращих практик українських та закордонних компаній. Він також відповідає вимогам і рекомендаціям міжнародних стандартів, серед яких стандарт Міжнародної Ради з інтегрованої звітності IIRC, МФСО, стандарти у галузі нефінансової звітності Global Reporting Initiative (GRI Standards), 17 Цілей сталого розвитку ООН тощо.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту