Новини » 2 Грудня 2019

З початку року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» проведено плановий ремонт 1875 вантажних вагонів, які знаходяться на балансі підприємств АТ «Укрзалізниця». З них  деповський ремонт пройшли 1823 вагони та капітальний – 52 вагони.

 

Найбільша кількість вагонів за цей період відремонтована у вагонному депо Полтава (572 од.).

Деповський ремонт при плановому завданні, встановленому Департаментом вагонного господарства, 1691 одиниця, пройшло 1739 вагонів, що вище плану на 48 одиниць та становить 102,8% до плану. Капітальний ремонт з продовженням терміну служби виконано 52 вагонам АТ «Укрзалізниця».

З початку року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 9 млн 37 тис. пасажирів пільгових категорій на суму 74 млн 747 тис. грн. Сума отриманої за 10 місяців 2019 р. компенсації становить 10 млн 819 тис. грн.

 

Найповніше із семи областей України, на території яких Південна магістраль забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки у Донецькій (69 %) та Луганській (67 %), а також по Вовчанському району Харківської області (80 %).

Регіональна філія «Південна залізниця» здійснює пільгове перевезення громадян відповідно до чинного законодавства. До соціальної групи населення, яка користується правом безоплатного проїзду, належить 18 категорій. Основними пільговиками є пенсіонери, особи з інвалідністю, сироти, учасники бойових дій, студенти та інші.

Укрзалізниця планує передати залізничний вокзал Івано-Франківська в концесію. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до міста.

«Цей вокзал знаходиться у центрі міста та перебуває у досить непоганому стані. Але, на жаль, більше половини його площ не використовуються і він є збитковим. За рік він генерує 12 – 15 млн грн збитків для компанії. Тому було прийнято рішення включити цей об’єкт до другої черги вокзалів, що будуть передані в концесію», – повідомив керівник компанії.

За його словами, вокзал користується досить великим попитом, особливо в період зимових відпусток. «Ми бачимо тут перспективи не лише для розвитку торгівельних площ, а й для створення транспортного хабу, що об’єднає різні види транспорту. Адже ми знаємо, що багато туристів подорожує до Івано-Франківська залізницею, а вже далі, наприклад, до лижного курорту «Буковель» автобусами. Тому ці види транспорту мають бути синхронізовані», – зазначив Євген Кравцов.

За прогнозами керівника Укрзалізниці, вокзал може бути переданий в концесію вже впродовж наступних двох років.

Як повідомлялося раніше, передача низки залізничних вокзалів у концесію дасть можливість модернізувати їх інфраструктуру та перетворити ці об’єкти із збиткових на прибуткові. 

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту