Google AdSense

Новини » 4 Лютого 2019

Упродовж першого місяця 2019 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 3 крадіжки матеріальних цінностей залізниці на суму майже 13 тис. грн. За підозрою в скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 3 громадян.

 

Спроби розкрадання елементів пристроїв сигналізації, централізації та блокування й деталей рухомого складу сторонні особи вчинили 10, 22 і 31 січня на станції Основа та на дільниці Соколове – Зміїв.

Оперативне та своєчасне реагування залізничників, працівників воєнізованої охорони філії та правоохоронців дозволили попередити крадіжки та протиправні дії. Зловмисників затримано та передано до правоохоронних органів.

Південна залізниця закликає громадян не залишатися байдужими й повідомляти працівникам станції та правоохоронним органам про випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту.

Укрзалізниця проведе на електронних майданчиках системи ProZorro.Продажі перші аукціони з продажу послуг на перевезення у зерновозах власності компанії за маршрутними відправками. Аукціони, що пройдуть 12 лютого, планується оголосити 5 лютого 2019 року.

На перші торги будуть запропоновані лоти з 10 маршрутних відправок - 540 зерновозів кожен. Стартова ціна за послуги користування вагоном-зерновозом за добу складає 1055 грн. Переможець зможе замовити послугу перевезення за маршрутом з однієї зі станцій відвантаження впродовж березня цього року.

«Перші аукціони з продажу послуг використання вагонів власності Укрзалізниці засвідчили, що це ефективний механізм взаємодії з вантажовласниками. Результати проведених аукціонів, поведінка учасників ринку, хід торгів спонукають нас до збільшення обсягів та типів рухомого складу, що виставлятимуться на аукціони. Цього разу, 12 лютого, ми фактично пропонуємо ринку придбати обсяги перевезень зерновозами у маршрутних відправках. Тому і чекаємо активності клієнтів після оголошення 5 лютого дати аукціонів»,- зазначив директор операційний АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

Крім піввагонів та зерновозів на аукціони, які буде оголошено 5 лютого 2019 року, компанія виставить послуги з перевезень у вагонах-цементовозах та переобладнаних критих вагонах (918 типу) власності АТ «Укрзалізниця».

Нагадаємо, 27 грудня 2018 року стартували перші аукціони з продажу послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця» на електронних майданчиках ProZorro.Продажі. На перші аукціони було виставлено 2 типи найбільш затребуваних ринком вагонів – піввагони та зерновози.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту