Google AdSense

Новини » 12 Березня 2019

 Маршрут поїзда в Україні пролягає між станціями Удрицьк та Вадул-Сірет. Територію України він перетинатиме за півтори доби. Серед переваг проекту, як зазначають білоруські залізничники, зменшення обігу вагонів та ефективна логістика.

Голова правління АТ «Укрзалізниці» Євген Кравцов побажав новому транспортно-логістичному проекту прогресу та розвитку партнерських відносин між його учасниками.

«Укрзалізниця послідовно розвиває контейнерні перевезення як внутрішні, так і транзитні. Їх ефективність забезпечується завдяки регулярним маршрутам з чіткою періодичністю курсування у визначені дні. Це гарантує вантажовідправникам надійність, схоронність та прискорення доставки продукції за принципом «від дверей до дверей». Наразі у нас на постійній основі курсує 18 контейнерних поїздів, у тому числі 8 транзитних», – розповів Євген Кравцов.

Ця цифра співмірна з населенням такого міста, як Миколаїв: у період із 7 по 10 березня цього року Укрзалізниця перевезла 507 тис. пасажирів у внутрішньому сполученні.

 

Стільки пасажирів вдалося перевести в тому числі завдяки додатковим поїздам, які здійснили 63 рейси та перевезли понад 25 тис. осіб.

Нагадаємо, що було призначено 19 додаткових поїздів у найпопулярніших напрямках. Традиційно найбільше пасажирів — майже 300 тис. осіб — подорожувало в західному та південному напрямках.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту