Google AdSense

Новини » 5 Березня 2019

До 8 березня для зручних подорожей пасажирів призначено додаткові рейси швидкісного поїзда «Інтерсіті+» № 736/735 Київ — Запоріжжя — Київ на 5, 9 та 16 березня.

Поїзд «Інтерсіті+» № 736 Київ — Запоріжжя вирушає з Києва о 14:11 та прибуває до Запоріжжя о 21:29. У зворотному напрямку з Запоріжжя поїзд № 735 Запоріжжя — Київ відправляється о 22:50 та прибуває на станцію Київ-Пасажирський о 06:07.

Поїзд зупиняється також на станціях Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пасажирська, Олександрія, П'ятихатки, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро.

5 та 9 березня поїзд курсуватиме складом швидкісного двосистемного електропоїзда ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», 16 березня — корейського виробництва «Hyundai Rotem».

Нагадаємо, що з Києва до Запоріжжя та зворотно також щоденно курсує швидкісний поїзд «Інтерсіті+» № 732/731.

Проїзні документи можна придбати в залізничних касах та системі онлайн-продажу.

У Міжнародний жіночий день регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» організовує для харків’ян та гостей міста святковий рейс ретропоїздом у складі паровоза серії Ер 1954 року випуску та 3 пасажирських плацкартних вагонів з місцями для сидіння. Курсуватиме ретропоїзд із Харкова до Люботина та зворотно 8 березня цього року.

 Про графік курсування ретропоїзда та вартість квитків буде повідомлено найближчим часом.

 Південна залізниця запрошує всіх охочих здійснити незабутню мандрівку ретропоїздом!

 

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту