Google AdSense

Новини » 6 Березня 2019

Укрзалізниця робить міжнародні подорожі доступнішими. З 2 березня в складі поїзда «Чотири столиці» № 31/32 Київ — Рига курсуватимуть два плацкартні вагони, вартість проїзду в яких буде значно нижчою, ніж у купейних вагонах. Загалом у складі поїзда буде 5 купейних вагонів, 2 плацкартні та один СВ.

Вартість квитка в плацкартному вагоні з урахуванням комплекту постільної білизни станом на 28 лютого 2019 року на поїзд № 31 становить:

-      у сполученні Київ — Рига — 1415,55 грн;

-      Київ — Вільнюс — 1065,50 грн;

-      Київ — Мінськ — 805,20 грн.

Для порівняння: вартість проїзду в купейному вагоні в сполученні Київ — Рига становить 2164 грн, а у вагоні СВ — 4283 грн.

Таким чином Укрзалізниця робить міжнародні подорожі поїздом до країн Балтії доступнішими широкому колу споживачів.

Тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом у міжнародному сполученні з державами СНД та Балтії встановлюються на підставі Угоди про Міждержавний пасажирський тариф. Відповідно до зазначеної угоди вартість (тарифи) на перевезення пасажирів встановлює кожна з держав по своїй території. Вартість проїзду складає суму вартості проїзду по території кожної країни та розраховуються у швейцарських франках по курсу, встановленому на день оформлення проїзного документа.

Нагадаємо, що поїзд №31/32 почав курсувати з 28 вересня 2018 року. З розкладом поїзда можна ознайомитися на сайті АТ «Укрзалізниця», а квитки придбати за допомогою онлайн-системи.

Філія «Центр забезпечення виробництва» АТ «Укрзалізниця» продовжила термін подачі заявок за чотирма тендерами на закупівлю 15 тис. тонн дизпалива до 11 березня 2019 року у зв'язку з необхідністю аналізу ситуації на паливному ринку. Про це в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив в.о. директора філії «ЦЗВ» Євген Нікітін.

За його словами, на даний момент на паливному ринку склалася «невизначена цінова ситуація», оскільки за лютий показники Platts, до яких прив'язані ціни дизельного пального постачальників, виросли приблизно на $ 50. У той же час, дані українських консалтингових агентств повідомляють про стабільність цін в Україні.

«Тому Укрзалізниця звернулася з відповідним запитом до державних підприємств, в компетенції яких аналіз і оцінка ситуації на ринку. Саме з цим пов'язане перенесення дати проведення оголошених тендерів», – підкреслив Євген Нікітін.

Він також повідомив, що найближчими днями, відповідно до раніше наданих рознарядок, Укрзалізниця отримає чергові партії дизельного пального загальним обсягом 10 тис. тонн. Крім того, діючі контракти з постачальниками передбачають поставку ще 30 тис. тонн дизелю, що за словами в.о. керівника «ЦЗВ» покриває потребу компанії в дизпальному на 1,5 – 2 місяці.

«Отже, ні про яку «зупинку» Укрзалізниці мова не йде. Спроба розігнати інформацію про «паливну кризу» в Укрзалізниці може бути сприйнята нами як тиск і шантаж з боку недобросовісних постачальників», – підкреслив він.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту