Google AdSense

Новини » 8 Березня 2019

У вихідні 7-10 березня курсуватиме близько 120 парпоїздів, які перевезуть понад 500 тис. пасажирів у далекому сполученні. Найбільше подорожуючих вирушить до Західної України та Півдня країни.

 

«У період масової, так би мовити, «святкової» міграції українців, концентруємо на цьому свої зусилля та потужності пасажирської кампанії. Знаючи потреби пасажирів, розробляємо графік руху поїздів та схему використання рухомого складу для максимального задоволення попиту на перевезення в ці дні», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Зокрема, Укрзалізниця запропонувала своїм клієнтам 160 тис. місць до західної України та зворотно, понад 130 тисяч місць на південь та зворотно, 50 тис. місць у донецькому напрямку та зворотно та 40 тис. місць у харківському напрямку та зворотно. 120 тисяч місць — у інших напрямках.

Загалом, щоб задовольнити потребу в перевезеннях під час вихідних з нагоди Міжнародного жіночого дня, Укрзалізниця призначила 19 додаткових поїздів у найбільш популярних напрямках. Зокрема, з Києва до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Дніпра, Одеси та на інших міст.

Квитки на поїзди  можна придбати в залізничних касах та системі онлайн-продажу.

У Міжнародний жіночий день регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» організовує для харків’ян та гостей міста святковий рейс ретропоїздом у складі паровоза серії Ер 1954 року випуску та 3 пасажирських плацкартних вагонів зі 158-ма місцями для сидіння.Курсуватиме ретропоїзд із Харкова до Люботина та зворотно 8 березня цього року. Під час подорожі на пасажирів чекає розважальна програма.

 

Поїзд №№895/896 відправиться з головного залізничного вокзалу Харкова о 10:35 і прибуде до Люботина об 11:55.

У зворотну подорож зі станції Люботин ретропоїзд вирушить о 13:20 та прибуде до Харкова о 14:20.

Квитки можна придбати в усіх касах, що здійснюють продаж проїзних документів на поїзди дальнього сполучення та через мережу Інтернет.

Для дітей віком до 6 років проїзд безкоштовний.

Вартість квитка на подорож за напрямком Харків-Люботин для дорослих становить 37,64 грн., для дітей – 28, 22 грн.

У зворотному напрямку з Люботина до Харкова можна придбати квитки для дорослих за 34,55 грн., для дітей – за 25,91 грн.

Південна залізниця запрошує усіх охочих здійснити незабутню мандрівку ретропоїздом!

З нагоди Міжнародного жіночого дня в Києві курсуватиме святковий поїзд на паровозній тязі, яким матимуть змогу скористатися всі охочі кияни та гості столиці. Він вирушить зі станції Київ-Пасажирський 8 березня о 12:50, а завершить подорож прибуттям на головний вокзал столиці о 15:15.

 

Святковий поїзд №897Л на паровозній тязі 8 березня курсуватиме в складі паровоза Л-4600, чотирьох пасажирських вагонів та вагона-ресторану.

Подорож навколо Києва триватиме близько двох з половиною годин. По закінченню подорожі пасажири зможуть безкоштовно відвідати виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ої колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Традиційно рух поїзда забезпечуватиме паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ. Паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 році. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 році, а 1966 року локомотив отримав своє теперішнє місце приписки – депо Сновськ.

Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн. Для цього потрібно зазначити маршрут Київ – Караваєві Дачі.

З нагоди Міжнародного жіночого дня галузевими нагородами відзначено 129 залізничниць, серед них 31 працівниця центрального апарату. Сьогодні голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов привітав представниць прекрасної статі зі святом та вручив їм нагороди. Загалом серед працівників багатотисячного колективу компанії майже половина — жінки.

Євген Кравцов подякував залізничницям за професіоналізм, сумлінну роботу та творчу ініціативу. «На залізниці працюють жінки, які мають витримку, стійкість і залізні нерви. Наші жінки працюють ефективно та самовіддано. Жінки-залізничниці надихають та підтримують чоловічу половину колективу. Я бажаю всім добробуту, здоров`я та любові дорогих людей», — зазначив Євген Кравцов.

Сімнадцятьох працівниць товариства відзначено годинниками від голови правління АТ «Укрзалізниця».

Серед нагород, які урочисто вручили залізничницям з нагоди свята, знаки «Залізнична Слава», нагрудні знаки «За заслуги. Укрзалізниця», відмінник господарства перевезень, адміністративних служб, пасажирської служби.

У залізничній галузі жінки переважно працюють за такими професіями: бухгалтер, економіст, квитковий касир, телефоніст, комерційний агент та провідник пасажирського вагона.

Працівниці АТ «Укрзалізниця» забезпечують безпеку руху поїздів, організовують сервісне обслуговування пасажирів та охорону вантажів.

У залізничній галузі є і «нежіночі» професії з важкими умовами праці. В АТ «Укрзалізниця» жінки не працюють електромонтерами контактної мережі, машиністами та помічниками машиніста, монтерами колії, провідниками із супроводження вантажів на відкритому рухомому складі, регулювальниками швидкості руху вагонів, складачами та помічниками складача поїздів.

Зі святом вас дорогі жінки!) Залишайтеся такими ж яскравими, усміхненими, коханими, а також миру та благополуччя вашій сім'ї)))

 

З повагою, адміністратор  сайтів «Хмельницький тролейбус» та «Депо Гречани»  Дмитро Забурмеха

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту