Новини » Квітень 2019

У 2019 році в спеціалізованих оздоровчих закладах України відпочинуть 273 непрацюючі пенсіонери-залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Вони традиційно зміцнюватимуть здоров’я в «Медичному центрі реабілітації залізничників» у Хмільнику, в санаторії «Світязянка» в Трускавці, у медико-реабілітаційному центрі лікарні села Клубівка та в санаторії ім. М. Гоголя в Миргороді.

 

Так, 16 квітня перша група ветеранів вирушила до «Медичного центру реабілітації залізничників у м. Хмільник», що на Вінниччині. Загалом упродовж року в цьому санаторії відпочинуть 30 колишніх працівників Південної залізниці.

Крім того, 129 ветеранів-залізничників пройдуть курс оздоровлення на базі лінійної лікарні с. Клубівка Хмельницької області, 105 — у санаторії ім. Гоголя в Миргороді та ще 9 — у санаторії «Світязянка» в Трускавці.

Південна залізниця вживає всіх заходів, аби відшукати можливість для соціальної підтримки колишніх працівників, котрі багато років віддали рідній магістралі.

Для отримання путівки необхідно заздалегідь звернутися до ради ветеранів підрозділу, де людина перебуває на обліку як пенсіонер-залізничник.

Упродовж 3 місяців 2019 року регіональною філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у приміському сполученні перевезено 2 млн 283 тис. пасажирів пільгових категорій, компенсація за які повинна відшкодовуватися місцевими органами виконавчої влади, на суму 16 млн 932 тис. грн. Сума отриманої у 2019 році компенсації складає 1 млн 619 тис. грн (у тому числі 258,4 тис. грн – погашення заборгованості з компенсації минулого року) або 9,6% від суми наданих за січень-березень послуг.

 

Найповніше із семи областей України, на території яких Південна магістраль забезпечує транспортне обслуговування, відшкодовуються збитки у Донецькій (56%), Луганській (48,9), Кіровоградській (40%) та Чернігівській (32,3%).

Регіональна філія «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертається до органів місцевої влади областей, в межах яких магістраль здійснює свою діяльність, із закликом віднайти можливість компенсувати збитки за пільгові перевезення громадян.

Укрзалізниця запроваджує курсування безпересадкових вагонів сполученням Дніпро — Перемишль. Вперше вони вирушив з Дніпра 19 квітня 2019 року.

 Укрзалізниця продовжує реалізовувати обрану стратегію — покращувати залізничну логістику як у межах України, так і в міжнародному сполученні. Тепер і жителям Придніпров’я пропонується додаткова опція подорожі до Європи. Зокрема, у графіку руху пасажирських поїздів на цей рік передбачено курсування двох безпересадкових вагонів Дніпро — Перемишль.

Безпересадкові купейні вагони Дніпро — Перемишль курсуватимуть з Дніпра з 19 квітня 2019 року в складі поїзда № 86/85 Новоолексіївка – Львів, перепричеплення на станції Львів до поїзда № 90/89 Львів — Перемишль.

Зворотно з Перемишля ці вагони курсуватимуть з 20 квітня 2019 року в складі поїзда № 35/36 Перемишль — Одеса з перепричепленням у Львові до поїзда № 70/69 Львів — Маріуполь.

Вартість квитка залежить від курсу валюти в день його купівлі. Станом на сьогодні повна вартість проїзного документа 1814,32 грн, дитячий квиток у сполученні Дніпро — Перемишль коштує 1161,76 грн. Квитки на призначену дату можна придбати в залізничних касах.

Дістатися польського міста, не виходячи з вагона, жителі Дніпра та регіону зможуть цілорічно по датах, зазначених у розкладі руху пасажирських поїздів.

Вскочити в халепу — швидко, а от вибратися з неї — довго, складно й дорого. Емоційні та самовпевнені підлітки, а часом і дорослі люди навіть не усвідомлюють, яка небезпека їх може чекати під час експериментів з гаджетами в непризначених для цього місцях, а також під час спроби щось поцупити на залізниці. Так, 13 квітня о 15:25 на 19-ій колії Технологічного парку станції Одеса-Східна підліток 2006 року народження при спробі зробити селфі піднявся на дах цистерни та був уражений електричним струмом. Потерпілого доставлено до опікового центру клінічної лікарні міста Одеса.

 

А 10 квітня о 18:40 на 2-ій колії станції Олександрія, що на Одещині, підліток 2007 року народження спробував зробити селфі й піднявся на дах вагона-зерновоза. У результаті був уражений електричним струмом і впав на землю. З пояснень свідків, біля вагонів знаходилися 7 підлітків, які після випадку зникли з місця події. Потерпілого з 50 % опіків тіла було доправлено до Олександрійської міської лікарні, а звідти до реанімаційного відділення опікового центру міста Кропивницький.

Наступного дня, 11 квітня, о 21:35 на станції Одеса-Застава І при відправленні з 25-ої колії сортувально-відправного парку станції машиніст поїзда виявив на вагоні-зерновозі стороннього чоловіка на вигляд 20-25 років, смертельно ураженого електричним струмом. Особа потерпілого встановлюються.

Крім того, 13 квітня о 19:02 на 938 км перегону Колійний пост 939 км – Лозова було виявлено підлітка 2006 року народження з ознаками травмування рухомим складом. За попередньою інформацією потерпілий під час руху вантажного поїзда займався з друзями зачепінгом та потрапив під рухомий склад. Внаслідок наїзду потерпілий отримав травматичну ампутацію однієї ноги, травми другої ноги, доправлений до лікарні міста Лозова.

14 квітня о 19:15 на станції Дарниця (Київ) працівники поліції побачили спалах у непарному парку відправлення, про що повідомили черговій по вокзалу. Вона вирушила на місце події та виявила між 22-ою та 23-ою коліями станції підлітка 2004 року народження, ураженого електричним струмом, який лежав біля вагона-зерновоза. Потерпілого було доставлено до лікарні № 2 Дніпровського району Києва. За попередньою інформацією потерпілий отримав близько 60 % опіків тіла.

А 15 квітня о 02:50 на 3-ій колії станції Бориспіль, що на Київщині, електромеханік виробничого підрозділу «Дарницька дистанція сигналізації та зв’язку» побачив у районі стрілочного переводу № 51 спалах на контактній мережі. Підійшовши на місце події, він виявив стороннього чоловіка, ураженого електричним струмом, тіло якого горіло. Цей чоловік отримав опіки, не сумісні з життям. Особа потерпілого встановлюється.

Загалом від початку цього року станом на 15.04.2019 внаслідок ураження електричним струмом травмовано 8 сторонніх громадян, з них 4 — смертельно. Серед травмованих 4 дітей віком до 16 років, яких травмовано не смертельно. А за відповідний період 2018 року внаслідок ураження електричним струмом було травмовано 3 сторонніх громадян, з них 1 — смертельно. Серед травмованих у 2018 році 1 дитину віком до 16 років було травмовано не смертельно. Залізничники вкотре закликають і дорослих, і дітей припинити спроби самоствердитися поблизу об’єктів залізничної інфраструктури, бути обачними й дотримуватися правил безпеки та здорового глузду.

Закрито кримінальне провадження щодо стрільця воєнізованої охорони Укрзалізниці, який застосував табельну зброю, щоб усунути загрозу безпеці пасажирів приміського електропоїзда та локомотивної бригади. Встановлено, що стрілець 4 розряду стрілецької команди станції Миронівка виробничого підрозділу Козятинський загін у тій ситуації діяв відповідно до службових обов’язків та вимог чинного законодавства. Керівництвом акціонерного товариства його також нагороджено знаком «Залізнична Слава» ІІІ ступеня.

 

Відомчої відзнаки стрільця удостоєно за високий професіоналізм, зразкове виконання службового обов’язку та особисту мужність, виявлені під час протидії зловмисникам, які порушували громадський порядок, вчиняли протиправні дії, намагаючись проникнути до кабіни машиніста електропоїзда. 

Нагадаємо, 12 лютого о 17:30 на зупиночній платформі Карапиші-2 до першого вагона приміського електропоїзда сполученням Миронівка — Козятин зайшли троє осіб, які під дією алкоголю або наркотичних речовин знаходилися у вкрай агресивному стані. Спочатку молоді люди порушували громадський порядок і ображали пасажирів, потім узялися нищити салон приміського електропоїзда та спробували проникнути до кабіни машиніста.

Стрілець воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звернувся  до агресивних молодиків з вимогою припинити протиправні дії, попередивши хуліганів про можливість застосування ним зброї в разі продовження цих дій. У відповідь зловмисники скоїли напад на працівника воєнізованої охорони, намагаючись відібрати зброю. Відчуваючи небезпеку з боку зловмисників, стрілець застосував табельну зброю, щоб усунути загрозу безпеці пасажирів приміського електропоїзда та локомотивної бригади. Стрілець діяв згідно зі службовим обов’язком та вимогами чинного законодавства.

Після цього випадку почалось розслідування Рокитнянським районним відділом поліції, де було відкрите кримінальне провадження. Наразі слідчі дії закінчено й винесено постанову від 30.03.2019 р. про закриття кримінального провадження у зв’язку з встановленою відсутністю в діях стрільця складу кримінального правопорушення ст. 124 КК України. 

Сторінка 1 з 912345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту