Google AdSense

Новини » 8 Квітня 2019

Пасажири мають зайняти свої місця в поїзді не пізніше як за 25 хвилин до його відправлення зі станції Київ-Пасажирський. Для покращення обслуговування пасажирів з 5 квітня 2019 року проходження прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ — Варшава переноситься зі станції Ягодин на станцію Київ-Пасажирський в обидва напрямки.

 

У зв’язку з вказаними змінами щодо проведення прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ — Варшава частково змінюється графік курсування цього поїзда. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва та з 4 квітня з Варшави.

У квитках пасажирів поїзда № 67/68 Київ — Варшава зі станції Київ-Пасажирський буде вказаний час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом). Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон та здійснити посадку в поїзд. Просимо пасажирів уважно планувати трансфер до вокзалу, адже ті пасажири, які не здійснили посадку до 18:45, у поїзд № 67/68 Київ – Варшава не допускатимуться.

Прикордонний контроль здійснюватиметься безпосередньо у вагонах, на це передбачений технологічний час — 25 хвилин — до відправлення поїзда.

Дізнатися більше про зміни в графіку курсування цього поїзда можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця».

Графік курсування територією Польщі поїзда № 67/68 Київ — Варшава залишається без змін.

Вже понад тисяча пасажирів придбали квитки на новий поїзд № 9/10 Київ – Маріуполь категорії «Нічний експрес». Він розпочинає курсувати з 30 березня.

«Значною перевагою цього поїзда є, те, що він долатиме маршрут на кілька годин швидше ніж інші у цьому напрямку. У складі поїзда вагони всіх цінових категорій. Важливо також, що його обслуговуватиме пасажирське вагонне депо Маріуполь і поїзні бригади цього депо. Це забезпечить створення в місті додаткових робочих місць», - зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Поїзд № 10/9 Київ – Маріуполь вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 19:03 та прибуватиме на кінцеву станцію о 09:47. У зворотному напрямку відправлення о 16:30, прибуття до Києва о 07:14. Поїзд зупинятиметься на станціях Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Комиш-Зоря та Волноваха.

Усі вагони поїзда, плацкартні, купейні та СВ, після капітального ремонту – сучасні та комфортабельні, обладнані системами кондиціонування повітря, вакуумними туалетами та мають достатню кількість розеток.

Квитки можна придбати в залізничних касах або системі онлайн-продажу.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту