Google AdSense

Новини » 3 Травня 2019

З настанням тепла Укрзалізниця відкрила сезон активних колійних робіт. У планах на 2019 рік – реконструкція 271,6 км колії, капітальний ремонт 140,9 км колії та середній ремонт 949 км колії.

  

Цього року також буде проведено реконструкцію 190 комплектів стрілочних переводів, капітальний ремонт 103 комплектів та середній ремонт 810 комплектів стрілочних переводів.

Найбільші обсяги ремонтно-колійних робіт виконуватимуться на напрямках Жмеринка – Вапнярка – Одеса, Київ – Жмеринка – Підволочиськ, Козятин – Здолбунів, Київ – Коростень – Шепетівка – Здолбунів – Красне – Львів, Львів – Стрий – Чоп, Фастів – Миронівка – П’ятихатки – Чаплине, Лозова – Запоріжжя – Кривий Ріг – Тимкове, Київ – Гребінка – Харків – Основа – Куп’янськ, Київ – Ніжин – Горностаївка та Комиш-Зоря – Волноваха.

Виконання колійних робіт дозволить на ділянках з інтенсивним рухом поїздів збільшити їх швидкість, також зросте пропускна здатність стратегічних напрямків залізничної мережі. Великі обсяги робіт будуть зроблені для підтримки колій у придатному для експлуатації та безпечному для перевезень стані.

Через займання в одному з відсіків тягового двигуна тепловоза на 50 хвилин затримався в дорозі поїзд № 118 Чернівці – Київ. Пожежу було ліквідовано двома пожежними автомобілями ДСНС. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Несправний тепловоз за допомогою допоміжного локомотива доправлено на станцію Кам’янець-Подільський. Поїзду надано інший локомотив. Затримку зазначеного поїзда скорочено з двох годин до 50 хвилин. Причини загоряння встановлюються, інцидент розслідує комісія Укрзалізниці.

Просимо вибачення за затримку

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту