Google AdSense

Новини » 9 Травня 2019

Понад 100,5 млн залізничних квитків придбали пасажири Укрзалізниці через електронні сервіси з початку введення послуги. Частка оформлених через інтернет проїзних документів постійно зростає: у 2019 році так наразі реалізовано 56% квитків, тоді як за 2018 рік це склало 50 % від загального продажу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За його словами, популярність послуги з продажу електронних квитків можна пояснити її зручністю — купити проїзний документ можна будь-де та будь-коли, пасажир самостійно обирає потрібний поїзд, тип вагона й місце. До того ж квиток, оформлений через інтернет, практично неможливо загубити — його можна друкувати необмежену кількість разів з листа, що приходить на електронну пошту пасажира, чи пред’явити на екрані смартфона. «Особливо доречною доступність купівлі онлайн є для наших молодих клієнтів, студентів, оскільки вони так можуть оформити пільгові квитки. Крім того, надзвичайно актуальною ця послуга є для людей з інвалідністю. Тому з січня цього року вона є доступною і для цієї соціальної категорії , тепер квитки вони можуть придбати, навіть не виходячи з дому », — зазначив Євген Кравцов.

Квитки через інтернет можна придбати на всі поїзди внутрішнього сполучення, поїзди міжнародного сполучення з Польщею, що курсують до прикордонних станцій Перемишль та Хелм, а також поїзд «Чотири столиці» Київ — Мінськ — Вільнюс — Рига.

На міжнародні поїзди, що курсують у сполученні з країнами СНД, пасажири в режимі онлайн можуть оформити й оплатити проїзд, після чого отримають бланк замовлення на електронну пошту, і його необхідно обміняти в залізничній касі на звичайний квиток.

На офіційному сайті компанії опубліковано фінансову звітність за 2018-й рік. Фінансовий результат компанії у 203,9 млн грн за 2018-ий підтверджено лідером міжнародного аудиту – Ernst & Young. Це на 78% більше аналогічного показника 2017 року.

Активи балансу за підсумками 2018 року збільшились на 1,1 млрд грн за рахунок зростання вартості основних засобів. У 2018 році, зокрема, освоєно капітальних інвестицій та капітального ремонту основних засобів на суму 16913 млн грн, що на 6 млрд грн більше 2017 року. З них за рахунок власних коштів – 14861 млн грн, залучені – 2012 млн грн та кошти інвесторів – 40 млн грн. За підсумками 2018 року дохід від реалізації продукції Укрзалізниці склав 83 402 млн грн, що на 13 % більше у порівнянні з 2017 роком. Найбільшу питому вагу (91%) у складі доходу від реалізації продукції становлять доходи від перевезень вантажів та пасажирів, які отримані в сумі майже 76 млрд грн. У 2018 році EBITDA склала 16 млрд грн, маржинальність EBITDA – 19,2%.

На думку голови правління АТ «Укрзалізниця» Євгена Кравцова, досягнутий результат свідчить, що компанія пройшла ще один етап стабілізації та прагне закріпити далі тренд покращення свого фінансово-економічного стану. Крім того, менеджмент Укрзалізниці продовжує відкритий діалог з інвесторами компанії та іншими учасниками фінансового ринку.

З цією метою, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, член Наглядової ради Іван Юрик і директор з економіки і фінансів товариства Андрій Рязанцев 7 травня 2019-року о 17-й годині за київським часом провели конференц-дзвінок з інвесторами за результатами діяльності компанії у 2018 році. Конференц-кол з міжнародними інвесторами відбудеться за участі та підтримки провідної фінансової компанії Dragon Capital. Цей захід є продовженням побудови партнерських відносин з інвесторами, свідченням відкритості компанії, та можливістю для об’єктивних оцінок та обговорення перспектив розвитку компанії.

Сьогодні – День Перемоги. У це свято адміністрація сайтів "Депо Гречани" та "Хмельницький тролейбус" хоче привітати вас та побажати   щасливого, мирного, довгого життя. Нехай всі війни на Землі припиняться! Нехай повсюди запанує щастя, а горе обійде всіх стороною. Нехай лише ласкаве сонце всім нам світить й пройде мирний травневий дощ!

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту