Новини » 12 Серпня 2019

10 серпня на Івано-Франківщині тракторист виїхав на колію в необладнаному для переїзду місці та спричинив зіткнення з поїздом № 968 Чернівці – Сокиряни. Внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Локомотив отримав незначні пошкодження. Випадок розслідується правоохоронцями.

 

Аналогічний випадок трапився 7 серпня у Чернівецькій області, коли водій легкового автомобіля SEAT намагався перетнути колії у не встановленому місці та зіткнувся з поїздом. Тоді, на щастя, теж обійшлося без травмованих.

Водії автотранспорту продовжують порушувати правила перетину залізничних колій, збільшуючи статистику дорожньо-транспортних пригод. Загалом за 7 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами Укрзалізниці сталося 36 випадків ДТП. На превеликий жаль, внаслідок цього загинуло 7 осіб  і 13 травмовано.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість випадків і травмованих дещо зменшилася: ДТП – на 16%, а кількість загиблих – на 30%, кількість травмованих також майже на 60% менше. Усі випадки ДТП сталися з вини водіїв автотранспорту через порушення ними правил проїзду залізничних переїздів.

Укрзалізниця вкотре звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту.

 

З Одеси поїзд вирушатиме з 9 по 31 серпня через день по непарних числах о 21:35, прибуватиме до Дніпра о 06:50.

З Дніпра поїзд вирушатиме з 10 серпня по 1 вересня через день по парних числах о 22:30, прибуватиме до Одеси о 08:00.

Квитки можна придбати в залізничних касах та через онлайн-систему booking.uz.gov.ua.

9 серпня АТ "Укрзалізниця" підписало перші договори постачання дизельного палива, укладені за підсумками переговорної процедури, яка відбулася 3 серпня.

Нагадаємо, що вдатися до цієї екстреної процедури Укрзалізниця була змушена через штучне блокування тендерів окремими гравцями ринку.

Голова Правління Укрзалізниці Євген Кравцов заявив, що товариство не піддасться такому тиску та буде й надалі проводити прозору політику щодо закупівель дизельного палива.

Як вже повідомлялося, за підсумками переговорів вдалося не тільки залучити нових постачальників, але й одержати дуже привабливу ціну, яка склала від 25 250 до 25 550 грн за тонну. Тоді розрахункова економія склала близько 45 млн у порівнянні із плановим бюджетом закупівлі.

Оскільки ціни договорів прив’язані до показників Platts, коливання цін на ринку знаходить своє відображення й у ціні постачання. Через падіння показників Platts, яке відбулося за останній тиждень, Укрзалізниця одночасно із підписанням договорів також уклала додаткові угоди на зниження ціни.

Таким чином, станом на 9 серпня Укрзалізниця закуповуватиме дизельне паливо за цінами від 24 910 до 25 163 грн за тонну. Укрзалізниця закуповує дизельне паливо на умовах 5-денної відстрочки платежу.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту