Новини » 5 Серпня 2019

5 серпня в Запорізькій області чоловік спробував накласти на себе руки. Горе-самогубець ліг на колії, але, на щастя, машиніст поїзда № 38 Запоріжжя — Київ вчасно помітив сторонню особу та застосував екстрене гальмування. Наїзду вдалося уникнути.

 

Пригоди на цьому не закінчились. Після зупинки поїзда громадянин заліз під вагон та, погрожуючи машиністу ножем, відмовився вилазити з-під поїзда. Потім самогубець спробував кинутися під поїзд № 104 Київ — Маріуполь, що проїжджав по сусідній колії, але знову невдало — локомотивна бригада виявилася спритнішою та встигла запобігти наїзду. На місце інциденту викликали наряд поліції, який заарештував чоловіка.

Внаслідок події обидва поїзди затрималися в дорозі більш ніж на годину.

Загалом з початку 2019 року на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці отримали травми 318 сторонніх громадян, з них 205 осіб загинули. Серед травмованих — 21 дитина віком до 16 років, з них 7 загинули.

Аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що більшість випадків сталася внаслідок порушення потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України. Насамперед, це перехід залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка та висадка на ходу поїзда, перебування в стані алкогольного сп’яніння на території об’єктів залізничного транспорту.

На жаль, випадки, коли люди намагаються накласти на себе руки на об’єктах залізничної інфраструктури, не є рідкістю. Закликаємо всіх ще раз подумати, зважити за і проти, а потім жити далі довго та щасливо. І локомотивним бригадам так буде спокійніше працювати.

Працівники спеціальної поліції ГУМП в Полтавській області за сприяння воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» затримали громадянина, який здійснював крадіжку 15 каністр дизельного пального з цистерни поблизу станції Кагамлицька. Ще один громадянин втік з місця подій, але його особу вже встановлено. Злочинцями виявилися працівники залізниці.

 

Зокрема, 7 липня 2019 року о 03:30 поблизу станції Кагамлицька працівниками спеціальної поліції ГУМП в Полтавській області за сприяння воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» було затримано громадянина, який здійснював крадіжку 15 каністр дизельного пального з цистерни. Ще один громадянин втік з місця подій, але його особу вже встановлено. Злочинцями виявилися працівники воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» — стрільці Кременчуцької стрілецької команди Полтавського загону.

Зловмисники викрадали дизпальне за допомогою шлангу для перекачки та транспортували його у власному автотранспорті. Автівки були виявлені біля парку станції.

Під час оперативних заходів один зі зловмисників завдав працівнику поліції тілесних ушкоджень. Затримані з викраденим передані працівникам поліції.Зі свого боку АТ «Укрзалізниця» всіляко сприяє правоохоронним органам у розслідуванні цього та інших злочинів з розкрадання майна залізниці й залізничних вантажів.

Раніше повідомлялося, що Нацполіція за сприяння Укрзалізниці викрила групу службовців залізниці, які розкрадали пальне з тепловозів.

Третього серпня цього року АТ «Укрзалізниця» провело переговорну процедуру та повідомляє про наміри укласти угоди з чотирма постачальниками дизельного пального. Весь обсяг був розділений на 6 лотів по 10 тисяч тонн. Орієнтовна економія від формульної ціни, яка передбачає прив’язку до показників Platts, склала майже 45 млн грн. Компанія заощадить значні кошти завдяки великій конкуренції та активності учасників. Про це розповів директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко.

 

Участь у переговорах взяли 9 постачальників дизельного пального: ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «БНК-Україна», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Анвітрейд», ПП «ОККО контракт», ТОВ «Торговий дім «СОКАР Україна», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Енерджи Юніон» та ТОВ «Торум».

За результатами переговорів переможцями були визнані чотири компанії: ТОВ «Торум» у двох лотах із цінами 25550 та 25300 грн за тонну; ТОВ «Оіл-Трейд 2018» у двох лотах з цінами 25380 і 25310 грн за тонну; ТОВ «Альянс Енерго Трейд» у одному лоті з ціною 25320 грн за тонну та ТОВ «Глуско Україна» в одному лоті з ціною 25250 грн за тонну.

За графіком переговорної процедури, договори на постачання палива мають бути укладені 9 серпня. Як зазначив Сергій Довгаленко, значним позитивом є те, що за підсумками переговорів Укрзалізниця отримала трьох нових постачальників, які раніше не мали контрактів на постачання палива з компанією.

«Під час переговорів відбувалося безпосереднє обговорення не лише укладання контрактів та їх ціни, але й загальних питань взаємодії Укрзалізниці та постачальників. Зокрема, говорили про перспективу укладання багаторічної рамкової угоди, яка б спростила участь у тендерах, дозволила зробити постачання дизельного палива більш швидким, прозорим та передбачуваним як для Укрзалізниці, так і для учасників ринку палива», — зазначив директор з питань закупівель компанії.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту