Новини » 8 Серпня 2019

Пожежні поїзди регіональної філії «Південна залізниця» 4 рази виїздили для проведення спільних пожежно-тактичних навчань з підрозділами ДСНС пожежних поїздів станцій Куп’янськ, Основа, Ромни, Кагамлицька.


Також залізничні вогнеборці тричі допомагали пожежним підрозділам ДСНС України при гасінні пожеж та 17 разів проводили практичні заняття з відпрацювання нормативів виїздів пожежних поїздів з місця дислокації.

За 6 місяців 2019 року пожежні автомобілі Південної залізниці здійснили 75 виїздів, у тому числі:

8 — для забезпечення пожежної безпеки під час проведення заходів в місцях з масовим перебуванням людей;

8 — надання допомоги пожежним підрозділам ДСНС при гасінні пожеж;

59 — проведення занять з особовим складом і членами добровільної пожежної охорони виробничих підрозділів філії.

         Нагадаємо, служба воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» ініціювала та першою в Укрзалізниці створила в якості пілотного проєкта на власній базі виробничих підрозділів аварійно-рятувальну службу відомчої пожежної охорони. Мета нововведення- підвищити професійний кваліфікаційний рівень особистого складу пожежних підрозділів та уникнути витрат на оплату аналогічних послуг ДСНС України.

 

Поліція Донеччини спрямувала до суду кримінальне провадження відносно організованої злочинної групи, яка вчиняла крадіжки вугілля з вантажних потягів на станції в Маріуполі. Зокрема, йдеться про шістьох злочинців,  які викрали вантажі на суму близько мільйона гривень.

 

Співробітники обласного управління поліції Донеччини у взаємодії зі службою безпеки регіональної філії «Донецька залізниця» АТ «Укрзалізниця» та за процесуального керівництва прокуратури Донецької області викрили організовану злочинну групу, яка вчинила низку крадіжок зі станції на території маріупольського підприємства. Підозрювані викрадали кокс з вагонів та вивозили його вантажівками.

 До складу ОЗГ входили п’ятеро жителів Волноваського району та керівник підрозділу із забезпечення збереження майна підприємства. За даними головного управління національної поліції у Донецькій області,  фігурантам інкримінується ч.5 ст. 185 (крадіжка) та ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

31 липня цього року кримінальне провадження з обвинувальними актами направлено до суду. На квартиру 27-річного організатора незаконного бізнесу накладений арешт.

© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту