Новини » Вересень 2019

У липні-серпні Укрзалізниця прискорила обіг вантажних вагонів у середньому до 9 діб. Тоді як ще на початок року він складав 10,22 доби. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

За словами керівника компанії, наразі спостерігається покращення зазначеного показника, але він може бути нівельований через збільшення часу простою вагонів під вантажними операціями на підприємствах, елеваторах та припортових станціях. «Вже у серпні ми спостерігали кричущі порушення нормативів терміну навантаження та вивантаження вагонів. Наприклад, ПРАТ «ММК ім. Ілліча» замість 36 годин, як передбачено договором, тримає вагони більше 105 годин. ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» тримає вагони 269 годин замість передбачених 68 годин. Затримують вагони й інші підприємства гірничо-металургійної галузі, а також портові елеватори», — зазначив Євген Кравцов.

Серед компаній, які найдовше тримають зерновози під вантажними операціями — ТОВ «ОЛАМ Білоцерківський елеватор». На операції з вивантаження та завантаження вагонів-зерновозів компанія витрачає 42,67 год, тоді як мала б вкладатися у 6,5 год.

Укрзалізниця наполягає на необхідності вдосконалення технологічних процесів підприємств, які затримують вагони компанії. Ефективність роботи залізниці та своєчасне доставлення вантажів залежить від відповідальності всіх учасників перевізного процесу та їх ритмічної роботи. 

 

Довідково

Обіг вагона — якісний комплексний показник, на величину якого впливають обсяги перевезень, наявність потрібного вагонного парку, забезпеченість локомотивами та локомотивними бригадами, укомплектованість штату на лініях, технічні та технологічні можливості інфраструктури та методики управління завантаженими й порожніми парками вагонів, організація управління перевезеннями.

У вересні Укрзалізниця запустила три нові графікові контейнерні поїзди для перевезення зернових вантажів. Вони курсують зі станції Чорноморськ-Порт до Балина, Гнівані та Старокостянтинова. На сьогодні компанія організувала вже 27 контейнерних поїздів, 22 з яких курсують регулярно. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Наразі Укрзалізниця експлуатує близько 150 зернових контейнерів, які використовуються для перевезення зернових вантажів від елеваторів до морських портів. Конструкція цих контейнерів дозволяє вивантажувати зерно одразу на судно, що значно пришвидшує процес перевезення, а, отже,  зменшує його вартість», – розповів Євген Кравцов.

За його словами, загалом з початку 2019 року перевезено 248,28 тис. контейнерів у двадцятифутовому еквіваленті (ДФЕ), що на 10 % більше аналогічного показника минулого року. «З початку року ми запустили 10 нових контейнерних поїздів, 4 з яких – міжнародні. Наразі 1,7% від загальних обсягів вантажів – перевозиться у контейнерах. Такий сервіс дозволяє більше ніж у 3 рази скоротити обіг рухомого складу та, як наслідок, сприяє зниженню кінцевої вартості перевезення вантажу до 25%», – резюмував Євген Кравцов.

Сьогодні, 27 вересня, на Запорізькій дитячій залізниці стартував ювілейний XV Всеукраїнський екологічний фестиваль для юних залізничників «Залізничний транспорт та екологія». Його учасниками стали посланці восьми дитячих залізниць України – Запорізької, Дніпровської, Рівненської, Луцької, Київської, Закарпатської, Львівської та Малої Південної.

Традиційна мета фестивалю, ініціатором проведення якого в 2004 році виступила саме Запорізька дитяча магістраль, – формування в підростаючого покоління екологічної культури, зокрема, активної життєвої позиції щодо раціонального природокористування, безпечної життєдіяльності та збереження довкілля для майбутніх поколінь

У всеукраїнському екозаході для юних залізничників також беруть участь Громадська організація “Let's do it, Green Ukrane”, яка поділяє цінності фестивалю, і профільні навчальні заклади, які охоче спілкуються з вихованцями дитячих магістралей – потенційними студентами.

У насиченій дводенній програмі заходу – стратегічна сесія «Створення екопам’ятки XV Всеукраїнського екологічного фестивалю»; робота над макетом «Екоподорож дитячими залізницями майбутнього»; презентація проектів екологічного та залізничного спрямування, авторами яких є юні залізничники; вікторини й дискусії, обмін досвідом та творчі виступи команд-учасниць, цікаве і пізнавальне дозвілля. Зокрема, учасники екофесту відвідають історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», а також весело та неформально поспілкуються на дискотеці.

Найкращі проекти фестивалю та його найактивніші учасники отримають нагороди від АТ «Укрзалізниця». Також, за доброю традицією, організатори заходу підготували подарунки усім командам, щоб заохотити прагнення юних залізничників бути дбайливими господарями та охоронцями природи, підтримати творчу думку та докладені дітьми зусилля

Станом на 24 вересня цього року Укрзалізниця призначила чотири додаткові поїзди до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Українці матимуть нагоду використати три вихідні дні поспіль для святкових подорожей.

 

Поїзд № 191/192 Київ — Львів курсуватиме 12 та 14 жовтня в обох напрямках. З Києва відправлення о 07:42 та прибуття до Львова о 18:13. Зі Львова поїзд вирушить о 11:54 та прибуде до Києва о 21:47.

Поїзд № 237 Київ   Дніпро здійснить рейси в обох напрямках 11 та 14 жовтня. З Києва відправлення о 20:28 та прибуття до Дніпра о 06:12. З Дніпра поїзд вирушить о 10:56 та прибуде до Києва о 20:06.

Поїзд № 242/241 Одеса — Дніпро з Одеси курсуватиме 11, 13, 15 жовтня, з Дніпра — 10, 12, 14 жовтня. З Одеси відправлення о 23:48 та прибуття до Дніпра о 09:32. Зворотно відправлення о 22:30 та прибуття до Одеси о 08:10.

Поїзд № 168 Львів — Одеса вирушить у рейси 12 та 14 жовтня в обох напрямках. Відправлення зі Львова о 09:16 та прибуття до Одеси о 20:39. З Одеси поїзд відправлятиметься о 10:18 та прибуватиме до Львова о 21:05.

Квитки на поїзди можна придбати в залізничних касах та онлайн.

Укрзалізниця завершує роботи з переобладнання депутатської кімнати на Центральному залізничному вокзалі станції Київ-Пасажирський на зал очікування для військовослужбовців. З наступного тижня планується відкрити зал для відвідувачів. Про це повідомив у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Для нас це дуже важливе питання. Ми кардинально змінюємо концепцію волонтерських пунктів для українських захисників», — зауважив Кравцов.

Він також повідомив, що зал для військовослужбовців облаштовують усім необхідним для комфортного перебування воїнів: диванами, телевізором, пральною машиною, WI-FI та камерами схову. Також буде облаштована бібліотека.

За інформацією голови правління Укрзалізниці, незабаром аналогічні приміщення, переобладнані з депутатських кімнат, з’являться у Харкові, Львові, Миколаєві, Одесі та Дніпрі.

Сторінка 1 з 1012345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту