Новини » 10 Вересня 2019

Четвертого вересня на станції Мудрьона біля Кривого Рогу в гаражі, у 30 метрах від залізничної колії, працівники воєнізованої охорони залізниці виявили незаконний пункт прийому металобрухту. При огляді було знайдено близько 30 м порізаних рейок, маневровий карликовий світлофор, елементи вантажного вагона, 8 костилів та ін. У результаті затримані та передані правоохоронцям троє непрацюючих громадян.

 

У незаконних пунктах прийому металобрухту за вкрадені деталі грабіжники отримують кілька десятків гривень, а відновлення пошкодженого обладнання коштує залізниці в сотні разів більше. Окрім невиправданих фінансових витрат галузі, через такі дії зловмисників порушується графік пасажирського та вантажного руху, потерпають пасажири.

Так, вчора, 8 вересня, на перегоні Дачне — Усатове Одеської області крадії розграбували релейну шафу та викрали обладнання сигналізації та зв’язку, що забезпечували безпеку руху поїздів, зупинивши рух поїздів на півгодини. Раніше, 6 вересня, на перегоні Перехрестове — Затишшя (також на Одещині) через пограбування обладнання сигналізації та зв’язку було зупинено 8 поїздів на термін до години.

Воєнізована охорона Укрзалізниці з початку року перевірила 1985 пунктів прийому металобрухту, у 16 з яких виявлено вкрадені на залізниці деталі. Охоронці затримали 19 злочинців і спрямували до правоохоронних органів близько 3 тис. звернень.

Укрзалізниця сподівається на прискорення реагування правоохоронців на повідомлення про злочини, небезпечні для залізничників та пасажирів.

Упродовж літа 2019 року залізничним транспортом скористалося понад 13,2 млн пасажирів, що на рівні показників минулого року.

 

Загалом цьогоріч влітку було задіяно 2930 пасажирських вагонівВ одеському, херсонському, азовському, бердянському напрямках влітку курсувало 33 додаткові поїзди.

Цього літа Укрзалізниця перевезла більше маленьких відпочивальників, які подорожували в складах організованих груп до місць відпочинку. Зокрема, за 3 літні місяці залізниця перевезла понад 161 тис. дітлахів, або 3,3 тис. груп, що майже на 50 % більше, ніж минулого року.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту