Новини » 2 Вересня 2019

У зв’язку з плановими колійними роботами на перегоні Кодима — Абамеликове дільниці Вапнярка — Подільськ деякі приміські та пасажирські поїзди тимчасово курсуватимуть зміненим графіком руху. Роботи проводитимуться в період з 25 вересня по 6 жовтня 2019 року. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.

 

Для уникнення непорозумінь закликаємо пасажирів обов’язково заздалегідь ознайомитися з інформацією про прибуття та відправлення поїзда, вказаною на проїзному документі, а також уважно слухати оголошення на вокзалах.

Ознайомитися з розкладом руху пасажирських та приміських поїздів можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця» та на залізничних вокзалах.

Просимо вибачення за тимчасові незручності

Днями Укрзалізниця реалізувала майже 63 тис. тонн металобрухту через електронний майданчик Prozorro.Продажі. Кінцева ціна проданих лотів складала 348 млн грн, що більше очікуваної на 5 млн грн. 

 

Найбільшими покупцями металобрухту стали вітчизняні лідери виробництва металопрокату — «Інтерпайп» та «Метінвест». В Укрзалізниці задоволені результатом торгів і зазначають, що продаж металобрухту позитивно позначиться на фінансових результатах компанії та стані вітчизняного профільного ринку.

У товаристві пішли назустріч потенційним покупцям — врахували пропозиції та здійснили продаж металобрухту за новими умовами. Зокрема, металобрухт уже завантажено у вагони. Також до 50 % зменшено передплату, після якої починається відвантаження брухту.

Представники однієї з компаній — переможців конкурсу — схвально оцінили запроваджені Укрзалізницею нові умови організації продажу брухту та вже виявили бажання брати участь у наступних торгах.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту