Новини » 5 Вересня 2019

У п'ятницю, 6 вересня будуть поводити ремонтно- колійні роботи у Гречанах. Через це буде закрито рух транспорту через залізничний переїзд на вулиці Зенітній.

Обмеження діятимуть з 11:00 до 14:00. Про це повідомляє міська рада. Хмельничани просять завчасно планувати свій маршрут та просять вибачення за тимчасові незручності. 

За 8 місяців 2019 року у вагонних депо регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» відремонтовано плановими видами ремонту 1526 вантажних  вагонів. З них деповським ремонтом – 1485 вагона і 41- капітальним.

 

Найбільшу кількість вагонів за цей період оновили у вагонному депо Харків - Сортувальний ( 463 од.).

Деповським ремонтом при плані 1398 одиниць, відремонтовано 1485 одиниць вагонів Укрзалізниці, що вище плану на 87 одиниць або на 6 %. Капітальним ремонтом відремонтовано 41 вагон.

З початку маркетингового року Укрзалізниця перевезла 6,6 млн тонн зернових. Це на 1 млн тонн більше показника аналогічного періоду минулого року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Не словом, а ділом доводимо, що Укрзалізниця готова до перевезення цьогорічного врожаю зернових. Маємо достатньо зерновозів та локомотивів, а формула успіху проста — ритмічність перевезень. Тож очікуємо від наших партнерів-зернотрейдерів подальшої злагодженої роботи, коли перевезення рівномірно розподілені впродовж усього року», — наголосив керівник компанії.

Євген Кравцов зазначив, що з початку року Укрзалізниця з власного вагонного парку щодня формує 10-12 маршрутів, що значно поліпшує логістику зернових вантажів. «Наразі поставлене завдання до кінця вересня збільшити кількість маршрутів до 15 одиниць. Частина їх піде за чітким графіком», — додав він.

Крім того, 6 серпня 2019 року Укрзалізниця відновила аукціони в системі Prozorro.Продажі щодо реалізації послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, загальний робочий парк зерновозів в Україні складає 23,8 тисячі вагонів. У порівнянні з минулим роком його збільшено на 13%.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту