Новини » 6 Вересня 2019

Укрзалізниця допоможе всім поціновувачам національної кухні відвідати фестиваль дерунів. На один день, 14 вересня, компанія подовжила маршрут поїзда №896 Шостка — Київ-Волинський до Коростеня, де й відбуватиметься цей традиційний щорічний захід. Подбали і про повернення активних шанувальників дерунів додому: призначено додатковий поїзд №898 Коростень — Київ-Пасажирський.

 

Поїзд № 896 вирушить із Шостки 14 вересня о 01:48 та прибуде до Коростеня о 10:25. У зворотному напрямку поїзд № 898 вирушить з Коростеня о 16:55 та прибуде на станцію Київ-Пасажирський о 19:39.

Поїзд курсуватиме із зупинками на станціях Київ-Волинський, Святошин, Буча, Клавдієво, Бородянка, Тетерів, Малин та інші.

Фестиваль дерунів проходить щорічно в другу суботу вересня в міському Древлянському парку Коростеня.

Квитки можна придбати в залізничних касах і онлайн.

З початку вересня водії автотранспорту двічі порушили правила дорожнього руху, що призвело до ДТП на переїздах.

 

Так, вчора в Хмельницькій області на регульованому переїзді перегону Лісоводи — Закупне при працюючій переїзній сигналізації водій вантажного автомобілю ГАЗ спровокував зіткнення з поїздом. Раніше, 2 вересня, через аналогічне порушення правил дорожнього руху на переїзді перегону Дрогобич — Дубляни сталося зіткнення поїзда з трактором. На щастя, внаслідок цих ДТП ніхто не постраждав.    

Ще одне ДТП на переїзді сталося 31 серпня на Рівненщині. На перегоні Сарни — Страшів учень 11 класу виїхав на переїзд, не звернувши уваги на працюючу сигналізацію, спровокував зіткнення з вантажним поїздом. На жаль, підліток загинув.

За 8 місяців 2019 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами АТ «Укрзалізниця» сталося 44 випадки ДТП, у тому числі 39 випадків на переїздах і 5 на коліях поза переїздами. Внаслідок ДТП загинуло 8 осіб і 13 травмовано.

У порівнянні з відповідним періодом 2018 року кількість ДТП зменшилася на 2 випадки, кількість загиблих зменшилася на 3 особи, а кількість травмованих — на 10 осіб.

Укрзалізниця просить водіїв не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту та суворо дотримуватися правил дорожнього руху.

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту