Новини » Січень 2020

Новорічну ніч у поїздах проведуть близько 17 тисяч пасажирів. Загалом у цю святкову добу курсуватиме 126 пасажирських поїздів.

 

На поїзди, що курсуватимуть у новорічну ніч 2019/2020, Укрзалізниця запропонувала 66 846 місць у поїздах далекого сполучення. З них 16 678 місць уже викуплено пасажирами, які прямуватимуть на свято або подорожуватимуть у справах. Найпопулярнішим традиційно в цю пору року став західний напрямок.

Нагадаємо, для забезпечення масових новорічних та різдвяних перевезень цього року Укрзалізниця призначила 49 додаткових поїздів та додаткові рейси. Це на 9 поїздів більше, ніж минулого року. Крім того, низка поїздів курсуватиме за подовженими маршрутами. Усе це дозволить перевезти максимальну кількість пасажирів до найпопулярніших місць відпочинку

Укрзалізниця залучила до прибирання снігу на об'єктах інфраструктури понад 500 залізничників та одну снігоочисну машину.  Затримок поїздів через негоду не було.

Сніг цієї ночі спостерігався на території Південно-Західної, Львівської, Одеської та Південної залізниць. Для очищення інфраструктури були мобілізовані працівники колійного та інших господарств. Загалом залізничники прибрали від снігу понад 1300 стрілочних переводів. Також від снігу очищають залізничні вокзали, станції та платформи.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати ускладнення, що можуть виникнути через погодні умови. Також просимо бути уважними та слухати оголошення на вокзалах.

У разі виникнення зауважень або пропозицій щодо обслуговування пасажирів звертайтеся до контактного центру Укрзалізниці за номером: 0800-50-3111.

Сторінка 18 з 18«««1415161718
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту