Новини » 10 Січня 2020

Укрзалізниця збільшує періодичність курсування швидкісного поїзда Інтерсіті № 740 Київ — Кривий Ріг. З 23 січня цього року поїзд курсуватиме щоденно замість через день.

Швидкісний поїзд Інтерсіті № 740 відправляється з Києва о 17:22 та прибуває до Кривого Рогу о 23:09. У зворотному напрямку з Кривого Рогу поїзд вирушає 06:15 та прибуває до Києва о 11:53.

Ці зміни дозволять значно покращити сполучення потужного промислового центру зі столицею. Більше того, поїзд забезпечуватиме зручну пересадку в Києві на внутрішні та міжнародні маршрути.
За 2019 рік підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 40 крадіжок матеріальних цінностей залізниці на суму 252,4 тис. грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 41 особу.

Окрім цього, загалом у 2019 році під час проведення оперативно-профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 820 осіб. 616 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності.
До новорічних та різдвяних свят Київська дитяча залізниця не лише вперше відкрила зимовий поїзний сезон, а й подарувала справжнє свято юним залізничникам.

У фойє вокзалу Київ-Пасажирський дитячий 8 січня відбувся святковий концерт, який організували вихованці Малої Південно-Західної залізниці власними силами. У заході взяли участь почесні гості — директорка Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмила Василега, заступник директора Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Олена Азєєва, заступник директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з кадрової та соціальної політики Катерина Бахуринська, начальник служби кадрової та соціальної політики Наталія Груця.

Як зазначила у вітальному слові начальник Київської дитячої –залізниці Вікторія Полях, юні залізничники на відмінно склали іспит із зимової практики та ще й у вільний час організували концерт художньої самодіяльності. Активні учасники різдвяного дійства — Володимир Гапонов, Валерія Харченко, Роман Новожилов, Галина Жабинець, Андрій Міненко за допомоги заступника начальника КДЗ Амірана Абашидзе та майстрів виробничого навчання підготували аматорські новорічні сценки, пісні, цікаві конкурси, загадки.

По закінченню свята Санта Клаус та місіс Клаус разом з гостями вручили дітям солодкі новорічні подарунки та побажали розквіту оновленій залізниці й успіхів юним залізничникам.
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту