Новини » 3 Січня 2020

Затвердження Кабінетом Міністрів України плану заходів з реформування залізничного транспорту є вагомим кроком на шляху втілення європейських стандартів залізничних перевезень в Україні. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Своїм рішенням уряд виконав доручення Президента України Володимира Зеленського і дав нам зелене світло на структурні реформи в Укрзалізниці, яка через два роки стане повноцінною холдинговою залізничною компанією. План передбачає створення пасажирської, вантажної та інфраструктурної вертикалей, створення порядку їх взаємодії та технічного обслуговування; централізацію корпоративних послуг. Тож оголошую 2020 роком централізації функцій та відходу від регіонального принципу управління», — наголосив він.

Євген Кравцов також повідомив, що одне з найголовніших питань — компенсації витрат на пасажирські залізничні перевезення — також буде вирішене.

«У майбутньому в Укрзалізниці запрацює нова система перевезень. Ключова відмінність такої системи від існуючої — механізм, згідно з яким організатор перевезень буде замовляти їх у перевізників з гарантією компенсації вартості курсування поїзду. Це дозволить позбавитись крос-субсидування пасажирських перевезень за рахунок вантажних», — уточнив він.

Очільник Укрзалізниці також повідомив, що згідно вказаного плану буде вестись робота по впровадження Єдиного електронного проїзного документа на залізничному транспорті та запровадження автоматичної сплати проїзду на приміських маршрутах.

«І це ще не все. План передбачає значне покращення безпеки залізничних перевезень й оновлення технічної політики на транспорті за європейськими стандартами. У нас нарешті з'явиться орган, який буде займатись розслідуванням транспортних подій», — резюмував він.
Напередодні новорічних свят до Київської дитячої залізниці завітали маленькі відвідувачі із столичного будинку дитини «Берізка». Для малюків, найменшим з яких виповнилося 3—4 рочки, така подорож, що далеко від їхньої домівки виявилась певною мірою утомливою, але й в той же час дуже цікавою. Бо працівники Малої залізниці з перших хвилин оточили їх турботою та увагою.

Дітям запропонувалисвяткову програму, зокрема для старших — екскурсію до музею, а малеча проводила час біля великої ялинки, де їх розважали казкові герої із мультфільмів. А потім для всіх була подорож у вагонах святкового поїзда дитячої сталевої магістралі.

Насамкінець всім маленьким гостямвручили різдвяні подарунки. — Нам дуже сподобалось на дитячій залізниці. — ділиться враженнями медична сестра Київського міського будинку дитини «Берізка» Наталя Федоренко. — Звичайно, з такою малечою складно подорожувати. Навіть старші діти не були тут жодного разу. Але ми дуже хотіли, щоб вони відчули святкову атмосферу. А для дорослих немає нічого кращого, ніж радісні дитячі посмішки, особливо коли в житті кожного з цих дітей бракує батьківського тепла та турботи. Ми вдячні залізничникам, які подарували нам цю чудову нагоду.
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту