Новини » 7 Січня 2020

На Одеській залізниці відбулися пожежні навчання. Зокрема,за дорученням заступника начальника служби — головного інспектора з пожежного нагляду регіональної філії «Одеська залізниця» Олександра Кварталова ці навчання пройшли у дворі третього корпусу управління.

Сотня працівників корпусу за 5 хвилин залишила свої робочі місця та зібралася у внутрішньому дворі, де заступник начальника Одеського загону воєнізованої охорони з пожежного нагляду Віталій Кавтя провів інструктаж, у ході якого підкреслив, що пріоритетне завдання пожежників — врятувати життя людини. Тому якщо дати про себе знати, то пожежники зроблять усе можливе, щоб врятувати потерпілого.

Працівники пожежного нагляду розповіли про важливість злагодженого проведення евакуації працівників, адже в разі виникнення пожежі діяти потрібно оперативно, але без паніки. Залишаючи робоче місце, слід обов’язково вимкнути всі електронні прилади, залишити ключ у дверях, поінформувати про пожежу всіх, хто поряд, і найкоротшим шляхом вийти на вулицю. Важливо тримати вогнегасники в легкодоступному місці, щоб за необхідності його якнайшвидше використати. Присутнім пояснили особливості використання вогнегасників різних типів та про випадки гасіння пожеж із залученням працівників пожежного нагляду.
Працівники вагоноколісних майстерень Одеса-Застава-1 регіональної філії «Одеська залізниця» за 11 місяців 2019 року сформували 1 тис. 237 колісних пар.

Із зазначеної кількості для вагонних депо філії «Одеська залізниця» сформовано 364 колісні пари. Ще 350 одиниць сформовано для філії «Пасажирська компанія». Для приватних підприємств — 494 одиниці. Для господарства приміських пасажирських перевезень було сформовано 27 колісних пар: 2 одиниці для моторвагонного депо Христинівка та 25 — для моторвагонного депо Одеса-Застава-1.

Також з метою недопущення виключення вісей колісних пар через пошкодження різьби М-110 у вагоноколісних майстернях Одеса-Застава-1 проводиться відновлення різьби М-110, зокрема, за 11 місяців проведено відновлення 236 вісей.
Сьогодні, 7 січня 2020 року близько 13:30 поблизу станції Деміївська (м. Київ) поїзд, що здійснював рейс за маршрутом Київ-Пасажирський – Аеропорт Бориспіль зробив вимушену зупинку. Залізничники доклали максимум зусиль, щоб пасажири не запізнилися на літак. Їх було пересаджено в інший рухомий склад та доправлено до аеропорту. Також залізничники ведуть комунікацію з Крюківським вагонобудівним заводом, який є виробником рухомого складу. В Укрзалізниці буде проведено розслідування випадку та висунуті відповідні претензії заводу виробнику. Нагадаємо, що новий поїзд був переданий виробником Укрзалізниці наприкінці грудня 2019 року.
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту